Kompaktní rozšiřitelný batoh určený pro každodenní dojíždění na kole i bez kola. Pro zajištění maximálního pohodlí při jízdě na kole se tvar ramenního popruhu a umístění hrudního popruhu přizpůsobí vaší přirozené poloze při jízdě na kole. Objem 18 l je perfektní pro každodenní dojíždění. V případě potřeby však můžete rozepnout boční panely a rozšířit objem batohu o 50 %. Rolovací vrchní část a voděodolná povrchová úprava udrží vaše věci v suchu i za jízdy v dešti. Batoh Thule Paramount Commuter... Celý popis

Koupit za 3 049 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Kompaktní rozšiřitelný batoh určený pro každodenní dojíždění na kole i bez kola.
Pro zajištění maximálního pohodlí při jízdě na kole se tvar ramenního popruhu a umístění hrudního popruhu přizpůsobí vaší přirozené poloze při jízdě na kole. Objem 18 l je perfektní pro každodenní dojíždění. V případě potřeby však můžete rozepnout boční panely a rozšířit objem batohu o 50 %. Rolovací vrchní část a voděodolná povrchová úprava udrží vaše věci v suchu i za jízdy v dešti. Batoh Thule Paramount Commuter je určen pro dojíždějící na kole a můžete se na něj spolehnout i při každodenním životě na dvou kolech.

Rolovací vrchní část a odolné materiály opatřené povlakem poskytují spolehlivou ochranu před povětrnostními vlivy.
Snadný přístup k telefonu za jízdy díky speciální kapse.
Plovoucí přihrádku na notebook je možné pohodlně vozit v batohu na zádech a přitom si zachovat přirozenou polohu při jízdě. Pojme notebook do velikosti 16".
Rozepnutím bočních stran je možné zvětšit objem až o 50 %, čímž přeměníte kompaktní batoh na velkoobjemový batoh do města.
Reflexní prvky viditelné ze všech úhlů poskytují viditelnost na silnici i při špatném osvětlení.
Dostatečný úložný prostor je ideální pro ukládání různých věcí nezbytných pro uživatele dojíždějící na kole, včetně náhradního oblečení, bundy, svačiny nebo potravin pro cestu tam i zpět.
Do velké postranní kapsy je možné při jízdě nebo chůzi bezpečně uložit láhev s vodou nebo termosku.
Do vnějších kapes je možné uložit zámek na kolo a osobní věci tak, aby byly snadno přístupné bez hledání hluboko v batohu.
Tvar ramenního popruhu a poloha hrudního popruhu zvyšuje stabilitu, bezpečnost, pohodlí a praktičnost při jízdě, aniž by bylo nutné použít bederní pás.
Odvětrávaná zádová část a ramenní popruhy poskytují pohodlí i v horkých dnech.
Nejedete-li na kole, můžete upevnit helmu na vnější stranu batohu.

Barva: olivově zelená
Materiál: 420D nylon
Vnější rozměry: 30,0 x 24,0 x 53,0 cm
Objem: 18 l
Hmotnost: 1,1 kg
Záruka: 2 roky

Parametry produktuVelikost notebooku15-16 ''
Objem (l)18
Barevné provedeníZelené
Typ batohuBatohy na notebook
Zobrazit více

Parametry

Boční kapsy ano
Hmotnost 1100 g
Hrudní pás ano
Objem 18 l
Kapsa na notebook ano
Značka Thule
Materiál textilní
Rozměry (V x Š x H) 30 x 24 x 53 cm
Barva zelená
Zobrazit více parametrů