Střešní stany Thule představují elegantní řešení, jak využít své auto k soběstačnému cestování. Autostan Thule Tepui Explorer Autana je ideální jak na dovolenou, tak i na pracovní cestu. Je vyroben z vysoce kvalitních a odolných materiálů, které odolají jakémukoli počasí. Hodí se nejen pro dobroduhy, kteří rádi přenocují v přírodě, ale také pro ty, kteří často jezdí na pracovní cesty a nechtějí neustále utrácet za hotely či penziony. Díky dostatečně velkému prostoru budete mít vždy zajištěno pohodlí... Celý popis

Koupit za 55 900 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Střešní stany Thule představují elegantní řešení, jak využít své auto k soběstačnému cestování. Autostan Thule Tepui Explorer Autana je ideální jak na dovolenou, tak i na pracovní cestu. Je vyroben z vysoce kvalitních a odolných materiálů, které odolají jakémukoli počasí. Hodí se nejen pro dobroduhy, kteří rádi přenocují v přírodě, ale také pro ty, kteří často jezdí na pracovní cesty a nechtějí neustále utrácet za hotely či penziony. Díky dostatečně velkému prostoru budete mít vždy zajištěno pohodlí a maximální komfort. Stan vyniká i svou praktičností – jeho složení je velmi snadné a nezabere Vám více než pár minut.

Odolnost vůči všem vlivům počasí, celoroční využití
Kapacita až 3 osoby
Vybaven odnímatelným přístavkem a soukromým zastřešeným vchodem
Kvalitní a voděodolné materiály – pevná tkanina Thule Ripstop 600D, 260 g směs polyesteru a bavlny
Odolný vůči plísním a UV záření
Snadné proudění vzduchu a dostatečná ventilace díky síťovým panelům
Pěnová matrace s vysokou hustotou pro maximální komfort
4 praktické kapsy pro uložení stanového příslušenství a kempingového vybavení
Více než 10 let zkušeností, vysoká kvalita a neustálá inovace

Ke střešnímu stanu doporučujeme jako skvělý doplněk rolovací markýzu Thule Outland Awning - zakoupíte ZDE.

Navštivte nás na Praze 9, jsme JEDINÁ FIRMA V ČR, která vystavuje autostan THULE přímo na autě. Parametry: Spací kapacita (počet osob) : 3, Rozměry (v rozloženém stavu): 310 × 143 × 132 cm, Rozměry (ve složeném stavu): 122 × 143 × 31 cm, Spací rozměry: 244 × 142 cm, Vrcholná vnitřní výška: 132 cm, Hmotnost: 69 kg, Statická nosnost: 272 kg, Minimální ložná plocha: 85 cm, Základní konstrukce: Svařené hliníkové profily s izolací a krycím hliníkovým plechem, Tkanina stříšky: 260 g polyesterová bavlna; tkanina ripstop 600D s vodotěsnou ventilační vrstvou; odolný vůči UV záření a plísním, Vnitřní rám: 5/8" (16mm) potažený hliník, Sítě proti komárům: ANO, Roční období: Celoroční, Barva: Olive Green (zelená)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Thule
Počet osob 3
Hmotnost 69 kg

Podobné produkty