Porcelánový podšálek ivory BERNADOTTE vhodný pro šálek cappuccino, šálek na čaj, šálek bez oušků, šálek polévkový s oušky a také hrnek Jonáš. Průměr: 155 mm Výška: 25 mm   Hmotnost: 0.176 kg    - výrobce Thun 1794, karlovarský porcelán - kolekce BETNADOTTE  - porcelán II. jakost - porcelán vysoké kvality s vysokým leskem  - vhodné do mikrovlnné trouby a myčky nádobí  - zdravotně nezávadný a certifikovaný - český výrobce    Produkty II. jakosti jsou výrobky, které se v průběhu výroby nějakým... Celý popis

Koupit za 50 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Porcelánový podšálek ivory BERNADOTTE vhodný pro šálek cappuccino, šálek na čaj, šálek bez oušků, šálek polévkový s oušky a také hrnek Jonáš.

Průměr: 155 mm
Výška: 25 mm  
Hmotnost: 0.176 kg 

 

- výrobce Thun 1794, karlovarský porcelán

- kolekce BETNADOTTE 

- porcelán II. jakost

- porcelán vysoké kvality s vysokým leskem 

- vhodné do mikrovlnné trouby a myčky nádobí 

- zdravotně nezávadný a certifikovaný

- český výrobce 

 

Produkty II. jakosti jsou výrobky, které se v průběhu výroby nějakým způsobem poškodily, ale stále jsou plně funkční a esteticky přijatelné. Tyto produkty mohou obsahovat drobné vady, jako jsou malé tečky nebo prasklinky, které jsou obvykle velmi malé a nepředstavují závadu pro konečného spotřebitele. Každý kus II. jakostního zboží je specifický a má své vlastní vady. Nicméně, výrobky s více výraznými vadami nebo prasklinami jsou vyřazeny z prodeje. Takové vady mohou zahrnovat zjevné praskliny nebo jiné vážné poškození, které by mohlo ovlivnit funkčnost nebo estetickou hodnotu výrobku. Ušetřete své peníze a nakupujte u nás II. jakostní zboží, aniž byste museli obětovat kvalitu nebo styl❤️.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Thun