Masážní gel Ortophyt Co dělají vaše záda, krk a šíje? Svaly jsou ztuhlé? Bolí při každém prudším pohybu? Uvažujte o uvolňující masáži. Při ní použijte masážní gel Ortophyt, který ve spojení s masáží odstraňuje únavu a pomáhá rozpohybovat i dlouho ztuhlé svaly. Masážní gel Ortophyt pomáhá díky svým zahřívacím schopnostem i po zvýšené lokální námaze. Doporučuje se použít gel pro masáž celého těla v oblasti kloubů, končetin i páteře. Kdy má smysl použít masážní gel s hřejivým účinkem a co umí jeho... Celý popis

Koupit za 284 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Masážní gel Ortophyt

Co dělají vaše záda, krk a šíje? Svaly jsou ztuhlé? Bolí při každém prudším pohybu? Uvažujte o uvolňující masáži. Při ní použijte masážní gel Ortophyt, který ve spojení s masáží odstraňuje únavu a pomáhá rozpohybovat i dlouho ztuhlé svaly. Masážní gel Ortophyt pomáhá díky svým zahřívacím schopnostem i po zvýšené lokální námaze. Doporučuje se použít gel pro masáž celého těla v oblasti kloubů, končetin i páteře.

Kdy má smysl použít masážní gel s hřejivým účinkem a co umí jeho aktivní složky?

- výborně potlačují bolest

- účinně pomáhají při zánětech

- pomáhají u všech kloubních onemocnění

- změkčují zjizvenou tkáň

- zpomalují degeneraci kloubních chrupavek

- detoxikují organismus

- urychlují hojení

- podporují krevní oběh

- uvolňují křeče a svalové spasmy

Jak se zahřívací gel Orthophyt používá?

Krouživými pohyby vtíráme masážní gel či krém na problematické části těla v oblasti kloubů do úplného vstřebání. Při bolestech zad či kloubů na postižená místa netlačíme a nesnažíme se zatuhlý sval násilím "přesvědčit", aby začal pracovat správně. Pokud nejste odborník, požádejte o masáž zkušeného maséra a na masáž si jen přineste vlastní masážní gel Ortophyt.

Doporučuje se kúra po dobu 4 týdnů nebo do vymizení obtíží při každodenním použití gelu Ortophyt. Po dvoutýdenní přestávce kúru zopakovat. Tento masážní gel můžeme používat i při farmaceutické léčbě jako doplňkovou léčbu.

Masáž s gelem doplňte o aplikaci Masážního válečku mezoroller. Podpoříte tak samouzdravovací proces.

Chceš vědět více?

Více o složení a použití se dozvíte v Brožuře Altai Sacral.  Můžeš také shlédnout prezentaci nebo webinář lektorky Eleny Jesíčkové:

 

Aktivní složky:

 

Propolis

Extrakt propolisu skládá se z rostlinné pryskyřičné látky, včelího vosku, balzámů a éterických olejů. Zlepšuje mikrocirkulaci, podporuje obnovu kloubních tkání. Působí antibakteriálně a protizánětlivě.

 

Olivy

Olej plodů olivovníku obsahuje mastné kyseliny, které jsou svým složením příbuzné s lidskou kůží a skvěle se vstřebávají. Při nanesení olivového oleje na pokožku se zlepšuje její napětí, vyhlazují se drobné vrásky. Olivový olej je bohatý na vitamíny D, A, E i K, pomáhá zpevňovat kostní hmotu a svalstvo. Tento olej pomáhá také vázat vápník v kostech.

 

Máta peprná

Olej z máty peprné zlepšuje krevní oběh a látkovou výměnu v buňkách. Olej máty peprné se skládá sz 50% z mentolu, osvěžuje, působí antisepticky a proti bolesti.

 

Jedle

Olej z jehel jedle bělokoré stimuluje krevní oběh a působí antimikrobiálně a protizánětlivě. Stimuluje proces regenerace.

 

Rozmarýn

Výtažek z rozmarýnu obecného osvěžuje, tonizuje, potlačuje množení bakterií. Extrakt rozmarýnu má v sobě komplex biologicky aktivních látek, které potlačují působení volných radikálů. Snižují otoky a působí protizánětlivě.

 

Síra

Dimethyl sulfone je zdrojem biologicky dostupné organické síry, která je stavebním prvkem pro vazy, šlachy a synoviální tekutinu v kloubech. Je dopravcem dalších aktivních látek, stimuluje krevní oběh. Pomáhá k obnovení buněk, zlepšuje krevní oběh v buňkách těla i buňkových membránách. Zlepšuje přísun výživných látek v tkáních, což dovoluje zvýšit pohyblivost kloubů. Zlepšuje i zrychluje regeneraci po trénincích.

 

Blahovičník kulatoplodý

Olej z listu eukalyptu obsahuje velké množství biologicky aktivních látek. Působí antibakteriálně a antisepticky, desinfikuje. Eukalyptový olej zlepšuje regeneraci buněk, zvyšuje regenerační schopnost organismu a přispívá k léčbě otoků. Má také imunomodelační účinek, tzn. že zvyšuje obranyschopnost organismu.

 

Vanillyl butyl ether

Stimuluje nervové ukončení a dává pocit tepla, přičemž nemění teplotu samotného těla, ale pomáhá rozšíření kapilár a zlepšení krevního oběhu.
Zobrazit více

Parametry

Značka TianDe
Objem 125 ml
Konzistence gely
Hmotnost 125 g
Výrobce tianDe