Hárací kalhotky Fun Colours S Kalhotky pro psí dámy Fun Colours TOMMI jsou vyrobeny s cílem ochrátnit fenku před nežádoucím zabřeznutím. Ochrana proti nakrytí ovšem není 100%! Vždy fenku mějte před psími nápadníky na pozoru. Hárací kalhotky jsou střiženy tak, aby fenku jejich nošení nikterak neobtěžovalo. Obvodový lem je velmi poddajný. Kalhotky pomocí přezky důkladně nasaďte a upravte velikost kolem tělíčka. Kalhotky pro feny se snadno udržují v čistotě (lze ručně prát). Návod na použití: Ocásek... Celý popis

Koupit za 114 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Hárací kalhotky Fun Colours S

Kalhotky pro psí dámy Fun Colours TOMMI jsou vyrobeny s cílem ochrátnit fenku před nežádoucím zabřeznutím. Ochrana proti nakrytí ovšem není 100%! Vždy fenku mějte před psími nápadníky na pozoru.

Hárací kalhotky jsou střiženy tak, aby fenku jejich nošení nikterak neobtěžovalo. Obvodový lem je velmi poddajný. Kalhotky pomocí přezky důkladně nasaďte a upravte velikost kolem tělíčka. Kalhotky pro feny se snadno udržují v čistotě (lze ručně prát).

Návod na použití: Ocásek prostrčte oválným otvorem v kalhotkách a spojte pod bříškem pomocí spony. Přesvěčte se, že má fena zcela zakryty pohlavní orgány. Kalhotky nezaručují 100% ochranu! Jakmile zpozorujete, že fenka má potřebu se vyprázdnit, kalhotky sundejte, vyměňte vložku a po vykonání potřeby opět nasaďte!

Benefity kalhotek FUN Colours Tommi:

- pružný lem

- nastavitelná přezka

- vhodné k ručnímu praní

- výběr z několika velikostí

Barva: růžové káro (výrobce si vyhrazuje právo na změnu barevné kombinace bez možnosti reklamace)
Velikost: S
Obvod těla: 35 cm
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost 0.04 kg
Typ hárací kalhotky
Výrobce Tommi