Toner Progres 24 ks

85 %
(11 hodnocení)

- 6x lžíce jídelní - 6x vidlicka jídelní - 6x nuž jídelní - 6x lžíce na kávu Garantujeme možnost pozdějšího kusového dokoupení jednotlivých položek sady! Jak se vyrábějí příbory značky TONER? Firma TONER má ve výrobě příborů a ostatních pomůcek pro domácnost více jak 120-letou tradici. Technologie byla postupně zdokonalována z původní ruční manufakturní výroby až na současnou vyspělou úroveň mechanizace a automatizace. Úspěch příborů značky TONER spočívá ve vysoké profesní odbornosti pracovníků,... Celý popis

Koupit za 2 099 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

- 6x lžíce jídelní
- 6x vidlicka jídelní
- 6x nuž jídelní
- 6x lžíce na kávu

Garantujeme možnost pozdějšího kusového dokoupení jednotlivých položek sady!

Jak se vyrábějí příbory značky TONER?

Firma TONER má ve výrobě příborů a ostatních pomůcek pro domácnost více jak 120-letou tradici. Technologie byla postupně zdokonalována z původní ruční manufakturní výroby až na současnou vyspělou úroveň mechanizace a automatizace. Úspěch příborů značky TONER spočívá ve vysoké profesní odbornosti pracovníků, kteří neustále pracují na nových návrzích příborových designů, optimálních výrobních technologiích. Garance vysoké kvality a potřebných užitných vlastností finálních výrobků je samozřejmostí.

Co to znamená když je materiál 18/10 nebo 18/0?

Stainless 18/10
je vysoce kvalitní potravinářská chromniklová ocel s obsahem chromu 18% a niklu 10%. Charakteristickou vlastností tohoto materiálu je nemagnetičnost. Leštěním lze získat vysoký stupeň lesku. Protože materiál je poněkud měkčí, vyžadují příbory z tohoto materiálu šetrnější zacházení. Materiál je používán pro příbory nejvyšší kvality a je nemagnetický a je možno ho mýt v myčce.
Stainless 18/0
je kvalitní potravinářská chromniklová ocel s obsahem chromu 18%. Materiál je magnetický a je možno ho mýt v myčce.
Zobrazit více

Parametry

Materiál nerezové
Počet ks v sadě 24 ks
Výrobce Toner
Design NOTO, s.r.o.; Naprogramoval a spravuje: Bc. Michal Havránek