Topgal batoh LYNN 20019

0 %
(0 hodnocení)

Charakteristika modelu Vybraná barva: B Model batohu:   Hmotnost: 1.10 kg (bez příslušenství) Rozměry: 44 x 23 x 30 cm (výška x hloubka x šířka) Použitý materiál: 100% Polyester Nosnost: 7.00 kg EAN: 8592571012992 Tento produkt doporučujeme pro: 1. třídu Vhodné 2. třídu Nejvíce 3. třídu Nejvíce 4. třídu Nejvíce 5. třídu Nejvíce 6. třídu Vhodné Střih batohu LYNN je opravdu objemný, proto malým dobyvatelům vzdálených planet bude sloužit klidně... Celý popis

Koupit za 1 899 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Charakteristika modelu

Vybraná barva:
B

Model batohu:

 

Hmotnost:
1.10 kg
(bez příslušenství)

Rozměry:
44 x 23 x 30 cm
(výška x hloubka x šířka)

Použitý materiál:
100% Polyester

Nosnost:
7.00 kg

EAN:
8592571012992

Tento produkt doporučujeme pro:

1. třídu
Vhodné

2. třídu
Nejvíce

3. třídu
Nejvíce

4. třídu
Nejvíce

5. třídu
Nejvíce

6. třídu
Vhodné

Střih batohu LYNN je opravdu objemný, proto malým dobyvatelům vzdálených planet bude sloužit klidně i na začátku druhého stupně ZŠ. Doporučujeme jej, vzhledem k objemu, od druhé třídy ZŠ výše.

pro kluky i dívky ve 2. – 5. třídě
velký objem, 2 komory a 2 hluboké kapsy
pevná záda s hliníkovou výztuhou

Modro tyrkysový model oblíbeného střihu LYNN s vesmírným motivem je určen všem vyšším žákům na prvním stupni ZŠ, nebo i na přechod do tříd druhého stupně. Je velmi objemný, proto je určen hlavně pro ty, kteří musejí denně do školy nosit velký náklad učiva. Dvě komory a dvě hluboké kapsy unesou úplně vše. 
Záda batohu jsou anatomicky tvarovaná, zpevněná hliníkovou výztuhou a polstrovaná tak, aby docházelo k lepší cirkulaci vzduchu mezi zády školáka a zádovou částí batohu. Pohodlné nošení i těžkého nákladu zajistí pohodlně polstrované, ergonomicky tvarované ramenní popruhy. Ty utáhnete jak ve spodní části na délku, tak i v horní části k zádům dítěte. Zapnutím hrudního popruhu, který je taktéž výškově nastavitelný, pak zajistíte, aby batoh nesjížděl z ramen. Do konců ramenních popruhů jsme zašili magnetku, kterou je můžete připnout k polstrované části popruhů tak, aby nevlály kolem těla školáka.
Zadní komora batohu LYNN je užší a doporučujeme do ní umístit školní desky, velké těžké učebnice, nebo třeba atlasy. Přední komora je prostornější, širší a je v ní našitá malá síťová kapsa na zip. Kapsa mezi přední komorou a přední kapsou je dostatečně hluboká a objemná. Její vstup je ale užší. Je ideální pro přenášení třeba penálu PENN 20019 ve stejném designu, nebo krabičky na svačinu. V této kapse najdete i odnímatelnou karabinku na klíče a jmenovku. Přední kapsa je pak určena pro vše, co je potřeba mít rychle po ruce. Lahvičku s pitím dejte do kapsy na boku batohu.
K batohu střihu LYNN si můžete vybrat mezi dvěma druhy penálů - klasickým jednokomorovým s klopou pro menší školáky PENN 20019, nebo oválnou etují ETUE 20019, kde je uvnitř jedna malá klopna a pod ní jsou psací potřeby ložené na volno. Ten doporučujeme spíš do vyšších tříd ZŠ.
Bonusy:

spousta reflexních prvků
pevné odolné dno z TOPDURY chráněné nožičkami
zátěr proti dešti
poutko na nošení v ruce a poutko na lavici
batoh prošel atestací v ITC Zlín na jedničku

Náš tip: Batoh střihu LYNN je nejobjemnější z naší nabídky pro první stupeň ZŠ. Z naší zkušenosti víme, že jej děti nosí klidně i do šesté sedmé třídy. Pro školáky nad 150 cm už ale radíme koupit studentský batoh.
Zobrazit více

Parametry

Značka Topgal
Objem 27 l
Hmotnost 1100 g
Materiál 100 % Polyester
Nosnost 7 kg
S reflexními prvky ano
Typ produktu batohy
Určení pro kluky
Barva modré
Zobrazit více parametrů