C700 SAWHORSE Prémiové podstavce americké firmy Toughbuilt C 700 jsou na dvě kliknutí snadno rozložitelné mimořádně stabilní skládací podstavce (kozy), jsou vyrobeny z kvalitní oceli s povrchovou úpravou. Mimo jiné umožňují vytvořit mobilní pracovní stůl nebo lešení s kterým na montáži vzbudíte pozornost. Nosnost jedné kozy je téměř 600 kg (1.200 kg v páru). Výsuvná ramena pro průřez trámku 2 x 4" (cca 5 x 10 cm) nebo 4 x 4" (cca 10 x 10 cm), díky kterým vytvoříte pracovní stůl (ponk) popřípadě... Celý popis

Koupit za 5 799 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

C700 SAWHORSE
Prémiové podstavce americké firmy Toughbuilt C 700 jsou na dvě kliknutí snadno rozložitelné mimořádně stabilní skládací podstavce (kozy), jsou vyrobeny z kvalitní oceli s povrchovou úpravou. Mimo jiné umožňují vytvořit mobilní pracovní stůl nebo lešení s kterým na montáži vzbudíte pozornost.

Nosnost jedné kozy je téměř 600 kg (1.200 kg v páru).
Výsuvná ramena pro průřez trámku 2 x 4" (cca 5 x 10 cm) nebo 4 x 4" (cca 10 x 10 cm), díky kterým vytvoříte pracovní stůl (ponk) popřípadě i lešení přesně podle vašich představ se zatížením 1.200 kg. Teleskopické nohy každá noha je teleskopická, a tím umožní naprosto dokonalou stabilitu v jakémkoliv terénu. Nohy jsou opatřeny kyvnou ploškou s gumovou patkou pro perfektní dosednutí k podkladu. Protiskluzová úprava na horní ploše stolu zabrání nechtěnému posunu materiálu. Rukojeť pro snadné přenášení. Horní vyklápěcí patky pro snadné řezaní různých latí, trámků, prken a jiných delších věcí o malém průřezu. Spodní vyklápěcí patky umístěné na nohách podstavce, umožní pohodlné řezání deskových materiálů ve vertikální poloze.
Kozy se jednoduše rozkládají, do pár minut jste připravení k práci. Demontáž je stejně rychlá a jednoduchá. Díky minimálnímu rozměru se snadno převážejí a zabírají minimum prostoru ať už v dílně nebo montážním vozidle. Proto by se měly stát nedílnou součástí vaší výbavy.

Rozměry se složeném stavu:

Délka: 102 cm
Šířka: 14 cm
Výška: 14 cm

Rozměry v rozloženém stavu:

Pracovní výška: 63 až 80 cm
Pracovní zatížení: 590 kg
Hmotnost: 10,5 kg
Rozsah dodávky: 2ks (1pár)
14 dnů na vrácení Pokud se Vám výrobek nebude líbit nebo nebude splňovat očekávání, můžete jako spotřebitel zboží vrátit do 14 dnů od zakoupení. Vyzvednutí na prodejně Pokud to k nám nemáte daleko nebo si chcete výrobky prohlédnout, neváhejte nás navštívit na prodejně. Doprava do 3 dnů Nabízíme dopravu až ke dveřím a také variantu s možným osobní odběr v podobě Balíkovny s 5000 odběrnými místy v ČR. Individuální přístup Pokud máte dotaz, nebojte se zavolat nebo napsat. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem zboží. Jsme odborníci v oboru.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ToughBuilt
Nosnost 1180 kg