Puttre Toulon Design jsou vyvinuty s obsedantní pozorností k detailům, náročnou přesností a Tour ověřeným výkonem. Jsou precizně vyrobeny tak, aby se staly těmi nejlépe frézovanými puttery na světě. Toulon Design Le Mans je zcela nový multimateriálový progresivní design malletu, který je nejvhodnější pro údery s minimálním obloukem a rotací tváře. Puttery Toulon Design 2022 byly zcela přepracovány, aby zlepšily výkon s novým vzorem frézování Deep Diamond Groove, systémem děleného závaží, shaftem... Celý popis

Koupit za 9 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Puttre Toulon Design jsou vyvinuty s obsedantní pozorností k detailům, náročnou přesností a Tour ověřeným výkonem. Jsou precizně vyrobeny tak, aby se staly těmi nejlépe frézovanými puttery na světě.

Toulon Design Le Mans je zcela nový multimateriálový progresivní design malletu, který je nejvhodnější pro údery s minimálním obloukem a rotací tváře. Puttery Toulon Design 2022 byly zcela přepracovány, aby zlepšily výkon s novým vzorem frézování Deep Diamond Groove, systémem děleného závaží, shaftem Stroke Lab a pistol gripem střední velikosti. Tento putter je vybaven dvěma 15 gramovými nastavitelnými závažími.

HLUBOKÉ DIAMANTOVÉ DRÁŽKY

Hluboké celotvářové drážky jsou navrženy tak, aby ovládaly zvuk a pocit usměrňováním vibrací. Tvář je také vybavena středně hlubokým dvojitým řezem pro zlepšení pohybu dopředu a pocit. S touto precizní pozorností k detailům jsme vytvořili nejkonzistentnější a nejlépe rotující puttery vůbec.

ČERNÁ POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Toulon Design je všeobecně uznáván pro svůj prémiový vzhled a konstrukci. Nádherná černá povrchová úprava hraje na Tour po celém světě a představuje precizní zručnost těchto jemně frézovaných putterů.

NASTAVITELNÝ SYSTÉM ZÁVAŽÍ

Každý putter Toulon Design přichází s novým designem se dvěma dělenými závažími, který posouvá závaží dopředu a směrem ke špičce a patě. Polohování zlepšuje setrvačnost hlavy a zároveň zlepšuje konzistenci poměru nárazů a předklonu. To vše vede k konzistentnosti rychlosti a vysoké úrovni výkonu.

STROKE LAB WEIGHTING

Inovativní multi-materiálový shaft ušetří 40 gramů hmotnosti, která je přerozdělena na hlavu a úchopový konec putteru. Stroke Lab zcela vyvažuje putter, aby se zlepšilo tempo a konzistence úderu, tato vítězná technologie nadále dominuje na Tour po celém světě.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Odyssey
Strana pravá
Určení dámské