TP-Link Tapo C520WS

100 %
(4 hodnocení)

Bydlíte v rušné čtvrti a chcete ohlídat svůj rodinný dům či firmu? Máme pro vás skvělé řešení v podobě 4MP IP kamery TP-Link Tapo C520WS, která vám poskytne čistý obraz ve 2K QHD rozlišení a 360° horizontální a 130° vertikální rozsah pro zachycení celého okolí. Zároveň podporuje mnoho praktických funkcí, protokolů a technologií, jako je například plnobarevné noční vidění, detekce osob, pohybu, domácích mazlíčků a vozidel, obousměrné audio, přizpůsobení zvukového alarmu, vzdálená správa přes chytrou... Celý popis

Koupit za 2 389 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Bydlíte v rušné čtvrti a chcete ohlídat svůj rodinný dům či firmu? Máme pro vás skvělé řešení v podobě 4MP IP kamery TP-Link Tapo C520WS, která vám poskytne čistý obraz ve 2K QHD rozlišení a 360° horizontální a 130° vertikální rozsah pro zachycení celého okolí. Zároveň podporuje mnoho praktických funkcí, protokolů a technologií, jako je například plnobarevné noční vidění, detekce osob, pohybu, domácích mazlíčků a vozidel, obousměrné audio, přizpůsobení zvukového alarmu, vzdálená správa přes chytrou aplikaci, hlasové ovládání přes Google Home / Amazon Alexa a ukládání záznamů na cloud či microSD kartu.

Hlavní přednosti
4MP IP kamera pro bezpečí vašeho majetku
Široký 360° horizontální rozsah
Stupeň krytí IP66 proti prachu, vlhkosti a vodě
Inteligentní detekce pohybu se sníženou mírou falešných poplachů
Rozeznávání osob, domácích mazlíčků a vozidel
Plnobarevný noční režim s IR přísvitem a dosahem až 30 m
Vzdálená správa pomocí mobilní aplikace Tapo
Hlasové ovládání Google Home a Amazon Alexa
Ukládání záznamů na cloud Tapo Care či microSD kartu
Podpora microSD karty o kapacitě až 512 GB
Libovolné umístění
Otočná kamera Tapo C520WS vám zajistí široké možnosti umístění, proto je ideální pro venkovní zabezpečení domácnosti, pozemku, garáže, obchodu i mnoha dalších objektů. Součástí balení je univerzální montážní sada, pomocí které snadno a rychle nainstalujete kameru na jakoukoliv stěnu, strop nebo sloup. Je tedy jen a pouze na vás, jaký typ či část nemovitosti má pohlídat. Tělo kamery je navíc dostatečně odolné vůči prachu, vlhkosti a vodě dle specifikace IP66, proto vám bude sloužit stále stejně spolehlivě po mnohem delší dobu.

Kamera TP-Link Tapo C520WS s obrovským zorným polem
Bezdrátové i kabelové připojení
Kamera Tapo je vybavená 2 výkonnými externími anténami. Zajišťují větší bezdrátové pokrytí až do vzdálenosti 150 m (ve volném prostranství). Pokud chcete kameru připojit pomocí kabelu, využijete ethernetový port RJ45.

Více možností zálohování
Jednotka Tapo C520WS je vybavena paměťovým slotem, který podporuje microSD karty o maximální kapacitě až 512 GB. Dalším způsobem zálohy je cloudové úložiště Tapo Care, které poskytuje prostor pro vaše bezpečnostní záznamy. Nahrané video se uloží do cloudu na dobu 30 dnů. Zpětně si ho prohlédnete pomocí mobilní aplikace Tapo. Získáte tedy stálý přístup k vašim záznamům, i když dojde k odcizení nebo odpojení kamerového systému.

Barevný noční režim
Bezpečnostní kamera Tapo C520WS vidí ve dne v noci bez sebevětších obtíží, neboť má Starlight plnobarevný noční režim s dosahem až na vzdálenost 30 m. Máte tak jistotu toho, že bude vaše nemovitost v bezpečí 24 hodin denně po 7 dní v týdnu, jelikož jí neunikne žádný důležitý detail. Z pořízených záznamů v nočním režimu tak snadno rozpoznáte charakteristiky postavy, vlastnosti chůze, obličejové rysy, tetování či jiná klíčová vodítka.

Kamera TP-Link Tapo C520WS s detekcí pohybu, osob, mazlíčků a vozidel
Detekce osob a sledování pohybu
Kamerová jednotka Tapo C520WS využívá umělou inteligenci pro pokročilou detekci pohybu. Rozpozná osoby, domácí zvířata i auta v okolí. V případě, že zaznamená pohyb, odešle vám oznámení. Zároveň si snadno přizpůsobíte míru detekce nebo ohlídáte aktivity jen v určitých zónách. Když lidé vstoupí do vybrané oblasti, budete na to okamžitě upozorněni.

Praktická výbava
Otočná kamera C520WS chrání také vaše soukromí, neboť je její objektiv fyzicky blokován pomocí krytky. Díky tomu se můžete svobodně pohybovat po zahradě, aniž by vás kamera zaznamenala. Přes vestavěný mikrofon a reproduktor se snadno spojíte s osobou, která stojí v blízkosti kamery. Živé náhledy přes mobilní aplikaci TP-Link Tapo poslouží například pro snadné přijímání i odmítání návštěv, ale také pro uklidnění domácích mazlíčků, když jste v práci nebo na cestách.

Specifikace
Značka: TP-Link
Produktová řada: Tapo
Modelové označení: C520WS
Určení: bezpečnostní kamera
Typ / tvar kamery: Dome
Vhodné prostředí: exteriér
Kamera
Obrazový senzor: 1/3" CMOS
Zobrazit více

Parametry

Maximální rozlišení obrazu 3 Mpx
Výrobce TP-Link
Napájení přes datový kabel ne
Přisvícení IR LED diodami ano
Pohybový senzor ano
Ethernet ano

Podobné produkty