TP Living MALWA M1

77 %
(2 hodnocení)

Pokud se chystáte vybavit ložnici do posledního detailu, aby splňovala vaše očekávání, noční stolek MALWA v ojedinělém odstínu bude to pravé. Vynikne v každém interiéru a dodá mu vytříbený charakter. Tento noční stolek je ideální pro ty, kteří si cení praktičnosti, ale je pro ně důležitý také originální design. Jeho minimalistický styl a bezúchytkové provedení zásuvek usnadňují její použití a současně také dokreslují moderní vzhled nábytku. Disponuje dvěma zásuvkami pro uložení všech potřebných... Celý popis

Koupit za 1 355 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pokud se chystáte vybavit ložnici do posledního detailu, aby splňovala vaše očekávání, noční stolek MALWA v ojedinělém odstínu bude to pravé. Vynikne v každém interiéru a dodá mu vytříbený charakter.

Tento noční stolek je ideální pro ty, kteří si cení praktičnosti, ale je pro ně důležitý také originální design. Jeho minimalistický styl a bezúchytkové provedení zásuvek usnadňují její použití a současně také dokreslují moderní vzhled nábytku.

Disponuje dvěma zásuvkami pro uložení všech potřebných věcí, jako jsou brýle, oblíbená kniha nebo telefon. Nad těmito zásuvkami se nachází odkládací prostor v podobě police. S tímto uspořádáním vše získá své místo.

MALWA se vyznačuje použitím laminované dřevotřísky s vynikající odolností proti každodennímu opotřebení, jako jsou škrábance či vlhkost. Tyto vlastnosti z něj činí vhodného společníka do ložnice.

Zaujal vás tento odstín? Pak si k nočnímu stolku zvolte i jiné kusy v této barvě jako komodu se čtyřmi zásuvkami. K dispozici je také noční stolek bez police.

Specifikace produktu:

Stylový odstín
Moderní provedení
Velký úložný prostor
Odolný materiál
Zobrazit více

Parametry

Výrobce TP Living
Hmotnost 11.5 kg
Šířka 40 cm
Hloubka 32 cm
Výška 59 cm

Podobné produkty