Máte rádi uklidňující přirozené zvuky? Nebo byste chtěli přinést kousek exotického Bali k vám domů? Pak je zvonkohra pro Vás jak stvořená. Zvonkohra využívá sílu větru a hraje jemné přirozené zvuky. Tato zvonkohra má celkovou délku 80 cm a délka samotných bambusových trubic je 30 cm. Upozornění: fotografie je ilustrativní. Jedná se o přírodní materiály a ruční výrobu. Každý kus je tedy unikátní a proto se mohou nepatrně lišit.  Zvonkohra je určena do exteriéru i interiéru. Pro delší životnost... Celý popis

Koupit za 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Máte rádi uklidňující přirozené zvuky? Nebo byste chtěli přinést kousek exotického Bali k vám domů? Pak je zvonkohra pro Vás jak stvořená. Zvonkohra využívá sílu větru a hraje jemné přirozené zvuky. Tato zvonkohra má celkovou délku 80 cm a délka samotných bambusových trubic je 30 cm.

Upozornění: fotografie je ilustrativní. Jedná se o přírodní materiály a ruční výrobu. Každý kus je tedy unikátní a proto se mohou nepatrně lišit. 

Zvonkohra je určena do exteriéru i interiéru. Pro delší životnost doporučujeme umístit do zastřešeného prostoru.

 

Recenze:

Tomáš
"Bambusové zvonkohry jsou nejen krásné na poslech, ale také dlouho vydrží."

Andrea
"Máme malého syna (7. měsíců) a zvonkohra na něj funguje jako ukolébavka. Je krásné ho pozorovat, jak chvíli pozorně poslouchá, pak začně mžourat a postupně usíná:)."

Jana
"Bambusová zvonkohra moc hezky zní. Je to příjemné zpestření našeho balkonu. Druhou zvonkohru jsme darovali."
// Set the date we're counting down to var countDownDate = new Date("Dec 13, 2020 23:59:59").getTime(); // Update the count down every 1 second var x = setInterval(function() { // Get today's date and time var now = new Date().getTime(); // Find the distance between now and the count down date var distance = countDownDate - now; // Time calculations for days, hours, minutes and seconds var days = Math.floor(distance / (1000 * 60 * 60 * 24)); var hours = Math.floor((distance % (1000 * 60 * 60 * 24)) / (1000 * 60 * 60)); var minutes = Math.floor((distance % (1000 * 60 * 60)) / (1000 * 60)); var seconds = Math.floor((distance % (1000 * 60)) / 1000); // Display the result in the element with id="demo" document.getElementById("demo").innerHTML = days + "dní " + hours + "hodin " + minutes + "minut " + seconds + "sekund "; // If the count down is finished, write some text if (distance < 0) { clearInterval(x); document.getElementById("demo").innerHTML = "EXPIRED"; } }, 1000);
Zobrazit více