Obsah balení Balení obsahuje 4 kompletně sestavené pásové podvozky na model Traxxas TRX-4, šrouby a klíč středového krytu.. Charakteristika Nový pásový podvozek od společnosti Traxxas, dodá Vašemu TRX-4 neobyčejný, dramatický vzhled a projedete s ním jakýmkoliv terénem. Snadná instalace této tuningové sady pásů umožní rychlý start a jízdu s nezastavitelnou silou. Velká kontaktní plocha pásu s povrchem poskytne výbornou trakci v blátě i písku. Každý ze čtyř pásů Traxx je konstruován pro maximální,... Celý popis

Koupit za 4 849 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Obsah balení

Balení obsahuje 4 kompletně sestavené pásové podvozky na model Traxxas TRX-4, šrouby a klíč středového krytu..
Charakteristika

Nový pásový podvozek od společnosti Traxxas, dodá Vašemu TRX-4 neobyčejný, dramatický vzhled a projedete s ním jakýmkoliv terénem. Snadná instalace této tuningové sady pásů umožní rychlý start a jízdu s nezastavitelnou silou. Velká kontaktní plocha pásu s povrchem poskytne výbornou trakci v blátě i písku.

Každý ze čtyř pásů Traxx je konstruován pro maximální, přitom hladký výkon. Nastavitelné táhlo udržuje pásy neustále napnuté, zatímco pojezdová kolečka umožňují, aby se pásy přizpůsobovaly nerovnostem povrchu a dosáhly tak maximální trakce. Tlumič naplněný olejem na každém pásu řídí kroutící moment, pomáhá udržet pás přilepený k povrchu. Zadní pásy Traxx jsou delší, aby umožnily stoupání i do strmějších svahů.

Vyšší světlá výška

Pásy Traxx zvýší světlu výšku modelu a výrazně zvětší nájezdový a výjezdový úhel, díky tomu překonáte i takřka kolmé a vysoké překážky před Vámi. Pásy jsou také širší, což dodá modelu TRX-4 ještě více stability při naklonění.

Voděodolné

Na rozdíl od pneumatik s pěnovými vložkami, pásy Traxx nebudou absorbovat vodu. Čepy jsou z kalené oceli, kuličková ložiska s pryžovým těsněním a kluzná ložiska poskytují bezstarostnou zábavu a minimalizují účinky vody.

Vlastnosti

- Prakticky nezastavitelná v trakce každém terénu, včetně bahna, písku a dokonce i ledu

- Kompletní montáž pásů během několika minut

- Olejové tlumiče pro řízení kroutícího momentu

- Pojezdová kola se přizpůsobí povrchu

- Speciálně navržené jednodílné gumové běhouny odolávají odtržení

- Výrazně zvyšuje světlou výšku a nájezdové úhly

- Navrženo pro zábavu v každém počasí

- Ložiska s těsněním na hnacích kolech

- Kluzná ložiska s nízkou údržbou na pojezdových kolech

- Delší zadní pás Traxx pro stabilitu při prudkém stoupání

- Prodává se jako sada

- Vhodné pro všechny modely TRX-4

- Patentované provedení

Instalace pásů

- Pásy zvyšují nároky na servo řízení, proto je nutné instalovat do modelu výkonné střídavé servo TRA2255, kovovou páku servaTRA8247X a externí zdroje BEC – TRA2262! Více informací naleznete zde.

- Pro ještě agresivnější vzhled je možno nainstalovat tuningovou sadu vyššího zdvihu TRX-4 Long-Arm Lift Kit (TRA8140, TRA8140R, TRA8140X).

- U modelů TRX-4 vybavených uzávěrkami diferenciálů - udržujte přední a zadní diferenciál uzamčený pro optimální trakci a výkon.

- U modelů TRX-4 vybavených dvourychlostními převodovkami - používejte vždy nízký převodový stupeň.
Doporučujeme koupit
Gumové pásy Deep-Terrain

Pásový podvozek lze vybavit tuninogovými běhouny Deep-Terrain s gumovými hroty, pro ještě lepší trakci v nejtěžším terénu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Traxxas