Proces skladání puzzle je příjemná volnočasová aktivita, vhodná k rozvíjení logického myšlení. Motiv je rozdělen na menší kousky a ty se pak systematicky skládají vedle sebe. Balení mohou obsahovat pár větších kousků, nebo klidně i několik desítek tisíc. Nabízíme Vám nepřeberné množství různých motivů, tvarů a díky tomu si u nás každý vybere. Dětské puzzle od polského výrobce Trefl s motivem Prasátko Pepa. Kvalitní puzzle nadchne nejen fanoušky těchto skládaček. Čtyři samostatné rozdílné obrázky... Celý popis

Koupit za 168 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Proces skladání puzzle je příjemná volnočasová aktivita, vhodná k rozvíjení logického myšlení. Motiv je rozdělen na menší kousky a ty se pak systematicky skládají vedle sebe. Balení mohou obsahovat pár větších kousků, nebo klidně i několik desítek tisíc. Nabízíme Vám nepřeberné množství různých motivů, tvarů a díky tomu si u nás každý vybere.
Dětské puzzle od polského výrobce Trefl s motivem Prasátko Pepa. Kvalitní puzzle nadchne nejen fanoušky těchto skládaček. Čtyři samostatné rozdílné obrázky s rozdílným počtem dílků s postavami z této animované pohádky postupně vedou ke zdokonalování dítěte při skládání a zvyšování obtížnosti. Dodatečnou zábavou může být skládání obrázků na čas, hledání rozdílů a podobnosti.
 
Počet dílků: 12, 15, 20, 24 Věk: od 3 let Materiál: papír Rozměr: 20 x 19,5 cm, balení 28 x 28 x 6 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Trefl
Svítící ne
Věk od 3 let
Určení pro kluky a holky
Značka Trefl