Kojenecká sada Barevný tučňák Set obsahuje kimono s potiskem tučňáka na přední straně. Top s dlouhým rukávem se zapíná na patentky mezi nožičkami. Kojenecké kalhoty jsou moderně kárované. K setu patří ještě kojenecká čepice.    Kojenecká souprava do porodnice ze 100% bavlny obsahuje (0-3 měsíce):   - top s dlouhým rukávem  - polodupačky - rukavičky - bryndáček - čepičku   Narodilo se ve Vašem okolí miminko a vy hledáte dárek? Dárková sada pro novorozence od TRENDUPcz. Originální dárek... Celý popis

Koupit za 333 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Kojenecká sada Barevný tučňák

Set obsahuje kimono s potiskem tučňáka na přední straně. Top s dlouhým rukávem se zapíná na patentky mezi nožičkami. Kojenecké kalhoty jsou moderně kárované. K setu patří ještě kojenecká čepice. 

 

Kojenecká souprava do porodnice ze 100% bavlny obsahuje (0-3 měsíce):

 

- top s dlouhým rukávem 

- polodupačky

- rukavičky

- bryndáček

- čepičku

 

Narodilo se ve Vašem okolí miminko a vy hledáte dárek? Dárková sada pro novorozence od TRENDUPcz. Originální dárek k narození miminka.

Barvy pro tisk i všechny použité materiály splňují normy pro dětské oděvy.

5 dílná kojenecká sada do porodnice v dárkovém balení. Vaše miminko bude při odchodu z porodnice k zulíbání. Krásný kojenecký set  do porodnice. Doporučujeme jako dárek k narození miminka nebo pro budoucí maminku na baby shower. Exkluzivní kousek jenom u nás.  

V této soupravičce, která je precizně a kvalitně ušitá se bude miminko cítit velmi příjemně.

 

 

 
Zobrazit více

Parametry

Barva zelené