- Materiál: 80 % bambus + 18 % polyamid + 2 % elastan - Zesílená špička a pata: ANO - Vhodné pro alergiky a atopiky: ANO Dětské bambusové ponožky vhodné nejen pro alergiky a atopiky! Dětské ponožky z bambusových vláken jsou antibakteriální a vynikají protiplísňovými a antistatickými vlastnostmi. Ponožky jsou krásně jemné a nedráždí pokožku. Bambusové vlákno je velmi ceněno pro své funkční vlastnosti a proto jej vřele doporučujeme k našim softshellovým kalhotám.  Bambusové vlákno výborně saje... Celý popis

Koupit za 111 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

- Materiál: 80 % bambus + 18 % polyamid + 2 % elastan

- Zesílená špička a pata: ANO

- Vhodné pro alergiky a atopiky: ANO

Dětské bambusové ponožky vhodné nejen pro alergiky a atopiky!

Dětské ponožky z bambusových vláken jsou antibakteriální a vynikají protiplísňovými a antistatickými vlastnostmi. Ponožky jsou krásně jemné a nedráždí pokožku. Bambusové vlákno je velmi ceněno pro své funkční vlastnosti a proto jej vřele doporučujeme k našim softshellovým kalhotám.  Bambusové vlákno výborně saje pot a tak se vaše ratolesti budou cítit velmi komfortně. Ponožky navíc obsahují nanočástice stříbra, které zajistí, aby se žádné breberky v punčocháčích nezahnízdily a nemnožily. Certifikováno na bakteriích Staphy-lococcus aureus a Klebsiella pneumoniae. Nanočástice stříbra jsou rozmíchány ve hmotě, ze které jsou vyrobena polypropylenová mikrovlákna. 

Tabulka velikostí 
FRESH EFEKT:

Nanočástice stříbra jsou součástí mikrovláken s drážkami, které napomáhají ke zvýšení propustnosti a odvádění tělesné vlhkosti. Zesílená špička je vhodná pro malé i velké raubíře. 

Proč koupit:

- vyrobeno v České republice

- velmi jemné

- designové

- heboučké

- antibakteriální

- ekologické

Materiál:

- 80 % bambus + 18 % polyamid + 2 % elastan

Péče:

 

Julča radí:

- Nezapomeňte koupit ponožky pro sebe, děti i tatínky!

- Ponožky jsou ideálním společníkem k našim softshellovým kalhotám.

- Před prvním zkoušením prosím ponožky neperte z důvodů pozdějších reklamací!

Tabulka velikostí (SIZE):
Zobrazit více

Parametry

Značka Trepon
Druh ponožky
Barva tyrkysové