BE NORDIC prodlužovací vodítko, S-M: 2,00m/8mm, petrolejová/světlešedá Vodítko pro psy je vyrobené z lana a je tkané. Délka vodítka je nastavitelné, a to ve 3 stupních (3 kroužky por zaháknutí karabiny). Produkt je precizně ušitý v Německu (výrobce Trixie). Zajímavým detailem vodítka je nášivka s názvem produktové kolekce BE NORDIC která je z umělé kůže. Díky vypouštěcí karabiny je velmi jednoduché a rychlé vodítko odpojit od psa i jednou rukou. V případě potřeby je možné na vodítku utvořit uzly,... Celý popis

Koupit za 238 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

BE NORDIC prodlužovací vodítko, S-M: 2,00m/8mm, petrolejová/světlešedá

Vodítko pro psy je vyrobené z lana a je tkané. Délka vodítka je nastavitelné, a to ve 3 stupních (3 kroužky por zaháknutí karabiny). Produkt je precizně ušitý v Německu (výrobce Trixie). Zajímavým detailem vodítka je nášivka s názvem produktové kolekce BE NORDIC která je z umělé kůže. Díky vypouštěcí karabiny je velmi jednoduché a rychlé vodítko odpojit od psa i jednou rukou. V případě potřeby je možné na vodítku utvořit uzly, které poslouží jako tzv. zarážka pro kroužek. Vodítko pro psy je jednou z novinek roku 2021.

Benefity vodítka Be Nordic Trixie:

- 3 stupně pro nastavení délky

- možnost maximální přizpůsobení konkrétní situaci (zauzlování)

- vypouštěcí karabina

- snadné a rychlé odpojení

- tkané

- lano

- s nášivkou z umělé kůže

Velikost: S/M
Šířka: 0,8 cm
Délka: 200 cm (2 m)
Barva: petrolejová + světle šedá

Kolekce Be Nordic je inspirována severním pobřežím Německa, které je spjaté se Severním mořem a Baltem. Na většině produktů se opakují znaky námořnictva (kotva a kompas). Celá kolekce obsahuje hračky, vodítka, obojky, pelechy, a i oblečky.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Trixie
Typ vodítka přepínací
Materiál lano