BE NORDIC stahovací obojek, L: 50cm/13mm, tmavošedá/hnědá Stahovací obojek je vyroben z odolného lana. Díky možnosti nastavit si uzly dle potřeby vyhovuje tento typ obojku (téměř) všem plemenům. Důležité je zvolit jeho správnou délku, aby psa neškrtil. Obojky pro psy Trixie se vyrábějí v Německu. Produkty z nové kolekce (2021) Be Nordic jsou velmi kvalitně zpracovány. Benefity stahovacího obojku Be Nordic Trixie: - obvod krku i doraz nastavitelný uzly - uzel zabraňuje přílišnému stahování obojku... Celý popis

Koupit za 155 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

BE NORDIC stahovací obojek, L: 50cm/13mm, tmavošedá/hnědá

Stahovací obojek je vyroben z odolného lana. Díky možnosti nastavit si uzly dle potřeby vyhovuje tento typ obojku (téměř) všem plemenům. Důležité je zvolit jeho správnou délku, aby psa neškrtil. Obojky pro psy Trixie se vyrábějí v Německu. Produkty z nové kolekce (2021) Be Nordic jsou velmi kvalitně zpracovány.

Benefity stahovacího obojku Be Nordic Trixie:

- obvod krku i doraz nastavitelný uzly

- uzel zabraňuje přílišnému stahování obojku

- elegantní štítek s názvem kolekce BE NORDIC

Délka: 500 mm
Šířka: 13 mm
Materiál: lano, tkané
Barva: tmavá šedá + hnědá

Kolekce Be Nordic je inspirována severním pobřežím Německa, které je spjaté se Severním mořem a Baltem. Na většině produktů se opakují znaky námořnictva (kotva a kompas). Celá kolekce obsahuje hračky, vodítka, obojky, pelechy, misky a i oblečky. Společnost Trixie podporuje projekty na ochranu oceánů, a proto prodejem výrobků z této produktové řady přispívá k udržitelné ochraně přírody a vzácných druhů.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Trixie
Typ obojku polostahovací
Materiál lano