Kočárek pro psy BUGGY, rychlosklápěcí, 47 x 100 x 80cm, 4,9kg, šedá Rychlosklápějící kočárek Buggy je určen pro menší psy a kočky. Maximálně možný náklad kočárku je 15 kg (váhové omezení v žádném případě nepřekračujte). Kočárek Buggy Trixie je tvořen základní kovovou konstrukcí a polyesterovým krytem v šedém provedení. Kočárek je pojízdný na principu 4 kol, které zabezpečují větší stabilitu. Přední kola jsou odpružená a otočná o 360°. Zadní kola jsou doplněna o parkovací brzdy, které jsou aktivní... Celý popis

Koupit za 2 048 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Kočárek pro psy BUGGY, rychlosklápěcí, 47 x 100 x 80cm, 4,9kg, šedá

Rychlosklápějící kočárek Buggy je určen pro menší psy a kočky. Maximálně možný náklad kočárku je 15 kg (váhové omezení v žádném případě nepřekračujte). Kočárek Buggy Trixie je tvořen základní kovovou konstrukcí a polyesterovým krytem v šedém provedení. Kočárek je pojízdný na principu 4 kol, které zabezpečují větší stabilitu. Přední kola jsou odpružená a otočná o 360°. Zadní kola jsou doplněna o parkovací brzdy, které jsou aktivní po lehkém sešlápnutí. Každý chovatel určitě ocení mnoho úložných prostorů (velký koš ve spodní části, přihrádky u rukojeti, držák na láhev). Rukojeť je polstrovaná. Uprostřed ní je zabudovaná funkce pro rychlé složení. V otvorech kočárku jsou integrované sítě, z nichž některé lze zakrýt. Bezpečí mazlíčka je zajištěno 2 krátkými vodítky. Součástí kočárku je odnímatelný polštář. Přeprava mazlíčka kočárkem Buggy je velmi snadná a rychlá.

Benefity kočárku Buggy Trixie:

- určeno pro kočky a menší psy (max 15 kg)

- rychlé a jednoduché skládání

- vhodné pro zvířata po úraze, nemocné, úzkostlivé nebo staré

- 2 parkovací brzdy

- síťované integrované vložky (některé lze zakrýt)

- možnost částečného nebo úplného uzavření zipy

- 360° přední kola (odpružená)

- 4 kola

- 2 krátká vodítka

- velmi stabilní

- odnímatelný polštář a potah

- polstrovaná rukojeť

- úložné prostory

- úložný koš

- velký prostor pro nastoupení/vystoupení zvířete

- neutrální barevné provedení (šedá)

- pro krátkodobé užití (např. cesta k veterináři)

Rozměr: 47 x 100 x 80 cm (vnitřní rozměr: 33 x 53 x 55 cm)
Nosnost: max 15 kg
Hmotnost: 4,9 kg
Barva: šedá
Materiál: polyester, kov

Upozornění: Kočárek Buggy používejte výhradně pro domácí zvířata. Před prvním použitím seznamte zvíře s kočárkem. Kočárek není vhodný pro dlouhodobé užívání. Nikdy mazlíčka nenchávejte v kočárku bez dozoru. Vždy ho zajistěte postrojem nebo krátkým vodítkem. Při jízdě mějte kočárek vždy uzavřený.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Trixie
Typ výrobku kočárky