Dog Activity - MINI MOVER 25 x 20 cm Strategická hra Dog Activity od německého výrobce Trixie je určena pro pejsky, u kterých je potřeba rozvíjet smyslové ústrojí. Základní deska s 2 kuželkami a různými prohlubněi a zásuvkami Mini Mover je vyrobena z plastu, který lze mýt v myčce na nádobí. Principem hry je najít schované pamlsky, ke kterým se pes dostane nadzvedáváním kuželek a rozpohybováním přihrádek. Hračka pro psy Mini Mover z kolekce Dog Activity je vhodná pro menší psy. Hra je zařazena do... Celý popis

Koupit za 425 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Dog Activity - MINI MOVER 25 x 20 cm

Strategická hra Dog Activity od německého výrobce Trixie je určena pro pejsky, u kterých je potřeba rozvíjet smyslové ústrojí. Základní deska s 2 kuželkami a různými prohlubněi a zásuvkami Mini Mover je vyrobena z plastu, který lze mýt v myčce na nádobí. Principem hry je najít schované pamlsky, ke kterým se pes dostane nadzvedáváním kuželek a rozpohybováním přihrádek. Hračka pro psy Mini Mover z kolekce Dog Activity je vhodná pro menší psy. Hra je zařazena do obtížné úrovně náročnosti - level 3. Hrací deska je vybavena protiskluzovými patkami, které zabezpečují její stabilitu při hře. Součástí balení je i návod k výcviku.

Výhody hraček Dog Activity:

- hračka pro psy

- psychický rozvoj psa

- široký výběr her

Upozornění: Hračka není nerozbitná! V případě jejího poškození nedovolte, aby si pes s hračkou nadále hrál. Hrozí zranění zvířete! Před objednáním zvažte, zda se daná hračka Trixie hodí k povaze a stáří konkrétního psa.

Rozměr: 25 x 20 cm
Barva: různá - není důvodem pro uznání reklamace a barevnou kombinaci nelze předem vybrat
Materiál: plast
Balení: hračka + návod (pamlsky nejsou součástí balení)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Trixie
Materiál plastové
Barva modré