Tento míček je kombinací zábavy a zároveň vzdělávání vašeho pejska. Stačí jen míček naplnit jeho oblíbenými pamlsky. Při pohybu po podlaze pamlsky vypadávají v okamžiku, kdy se dostane míč otvorem dolů. To jistě vzbudí ve vašem pejskovi zájem a s radostí bude míčkem koulet po podlaze. Míč s otvorem na krmivo je s integrovaným labyrintem. Podporuje zdravé trávení, protože pes dostává jídlo po částech. Je vyroben z přírodního kaučuku, skáče a je tichý. Míček na pamlsky s vanilkou aktivní hračka... Celý popis

Koupit za 85 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Tento míček je kombinací zábavy a zároveň vzdělávání vašeho pejska. Stačí jen míček naplnit jeho oblíbenými pamlsky. Při pohybu po podlaze pamlsky vypadávají v okamžiku, kdy se dostane míč otvorem dolů. To jistě vzbudí ve vašem pejskovi zájem a s radostí bude míčkem koulet po podlaze.

Míč s otvorem na krmivo je s integrovaným labyrintem. Podporuje zdravé trávení, protože pes dostává jídlo po částech. Je vyroben z přírodního kaučuku, skáče a je tichý.

Míček na pamlsky s vanilkou aktivní hračka do které je možno vložit pamlsky uvnitř balonku jsou gumové přepážky v kterých se pamlsky zachytnou a při hře když balon pes kutálí či ho kouše pamlsky vypadávají.

Hračka s motivací pamlsků je výbornou výcvikovou pomůckou. Hračka je s příchutí vanilky

Materiál: přírodní guma

Barva: oranžová

Průměr: 6 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Trixie
Velikost 6 cm
Materiál gumové
Barva modré