Trixie Pláštěnka Lorient

85 %
(47 hodnocení)

Pláštěnka psa ochrání před promoknutím i profouknutím. Na pláštěnce jsou reflexní prvky, které zvýší viditelnost psa. Díky laclu má pes chráněný i hrudník. Nastavitelné zapínání na suchý zip a gumičky na zadní packy zaručí, že pláštěnka dobře sedí. Pláštěnka je dodávána v šedo-červené barevné kombinaci. Materiál: polyester.  Pláštěnka je dostupná v několika velikostech. Níže naleznete tabulku, podle které snadno určíte správnou velikost pro vašeho psa. Obleček můžete prát v pračce při 30°C.... Celý popis

Koupit za 243 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Pláštěnka psa ochrání před promoknutím i profouknutím. Na pláštěnce jsou reflexní prvky, které zvýší viditelnost psa. Díky laclu má pes chráněný i hrudník. Nastavitelné zapínání na suchý zip a gumičky na zadní packy zaručí, že pláštěnka dobře sedí. Pláštěnka je dodávána v šedo-červené barevné kombinaci.

Materiál: polyester. 

Pláštěnka je dostupná v několika velikostech. Níže naleznete tabulku, podle které snadno určíte správnou velikost pro vašeho psa. Obleček můžete prát v pračce při 30°C.

Tabulka velikostí:

Velikost / Obvod hrudníku (v cm) / Délka zad (v cm):   

XS / 30-38 / 25  

XS / 35-42 / 30  

S / 38-50 / 35  

S / 42-55 / 40  

M / 45-65 / 45  

M / 50-70 / 50  

L / 55-75 / 55  

L / 60-85 / 60  

XL / 65-90 / 70  

Tato tabulka obsahuje orientační míry. Obvod hrudníku měřte v nejširším místě za předními nohami. Délku zad od kohoutku po začátek ocásku.
Zobrazit více

Parametry

Materiál Nylon, polyester
Výrobce Trixie
Reflexní ano
Druh pláštěnky
Nepromokavé ano
S kapucí ano
Funkční ano