Trixie Pláštěnka Tarbes

89 %
(45 hodnocení)

Trixie pláštěnka Tarbes S 42 cm Transparentní pláštěnka Tarbes s reflexní tlapkou. Pláštěnka Tarbes je vyrobena z průsvitného PVC materiálu. Tento materiál odpuzuje vodu. Voděodolný obleček pro psy je ideální do podzimních nečasů, kdy je deštík na denním pořádku. Pláštěnka je nastavitelná v oblasti břicha. Na boku najdeme reflexní prvek, díky němuž je zvíře lépe viděno i za šera. Pro perfektní nasazení oblečku je vhodné provléknout ocas psa speciálním očkem, které pomáhá udržet pláštěnku na správném... Celý popis

Koupit za 102 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Trixie pláštěnka Tarbes S 42 cm

Transparentní pláštěnka Tarbes s reflexní tlapkou. Pláštěnka Tarbes je vyrobena z průsvitného PVC materiálu. Tento materiál odpuzuje vodu. Voděodolný obleček pro psy je ideální do podzimních nečasů, kdy je deštík na denním pořádku. Pláštěnka je nastavitelná v oblasti břicha. Na boku najdeme reflexní prvek, díky němuž je zvíře lépe viděno i za šera. Pro perfektní nasazení oblečku je vhodné provléknout ocas psa speciálním očkem, které pomáhá udržet pláštěnku na správném místě i při aktivním pohybu. Zapínání pomocí suchého zipu na břiše a neomezuje psa tak v přirozeném pohybu. Pláštěnka je k dostání v několika velikostech.

- Pás kolem hrudníku na suchý zip

- Očko pro provléknutí ocasu 

- Reflexní motiv tlapky

Velikost: S 

- Délka zad: 42 cm

- Obvod hrudníku:  44 - 62 cm

- Obvod krku: 34 cm

Materiál: PVC

Barva: průhledná s černým lemem

Poznámka: Vašeho pejska před koupí oblečku prosím přeměřte. Minimalizujete tak nutnost výměny oblečku. Obvod hrudníku měřte v nejširším místě za předními nohami. Délku zad od kohoutku po začátek ocásku.
Zobrazit více

Parametry

Materiál PVC (pláštěnky)
Výrobce Trixie
Reflexní ano
Druh pláštěnky
Zimní ne
Nepromokavé ano
S kapucí ne
Chladící ne
Zobrazit více parametrů