Protiskluzové ponožky černé L-XL, 2 ks pro psy bavlna/lycra Speciální protiskluzové ponožky Trixie jsou vyvinuty ve spolupráci s veterinárními lékaři. Černé ponožky pro psy jsou ideálním pomocníkem k ochraně ran, ale i nábytku a podlah. Gumová protiskluzová vrstva je po celém obvodu ponožky. Tyto ponožky jsou obzvlášť vhodné pro staré psy, kteří mají problém se vstáváním. Upozornění: Před objednáním důkladně přeměřte velikost tlapky (změřte nejširší část tlapky při stání). Při výběru velikosti... Celý popis

Koupit za 50 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Protiskluzové ponožky černé L-XL, 2 ks pro psy bavlna/lycra

Speciální protiskluzové ponožky Trixie jsou vyvinuty ve spolupráci s veterinárními lékaři. Černé ponožky pro psy jsou ideálním pomocníkem k ochraně ran, ale i nábytku a podlah. Gumová protiskluzová vrstva je po celém obvodu ponožky. Tyto ponožky jsou obzvlášť vhodné pro staré psy, kteří mají problém se vstáváním.

Upozornění: Před objednáním důkladně přeměřte velikost tlapky (změřte nejširší část tlapky při stání). Při výběru velikosti se orientujte velikostí plemene, popř. podobou s níže uvedeným plemenem. Špatně zvolená velikost ponožky není důvodem pro uznání reklamace!

Benefity ponožky Trixie:

- protiskluzové ponožky

- dobrá přilnavost na kluzké povrchy (laminátová podlaha, dlažba atd.)

- ochrana poranění

- vhodné i pro starší psy

- ochrana podlah a nábytku

- možnost prát v pračce na 30 °C

Velikost: L-XL - ridgeback aj.
Materiál: bavlna, lycra
Barva: černá
Balení: 1 pár (2 ks)
Zobrazit více

Parametry

Materiál Bavlněné, froté
Výrobce Trixie
Druh botičky
Zimní ne