RUSTIC kožený obojek Heartbeat, L: 47-55cm/40mm, hnědá Obojek Rustic Heartbeat s originální výšivkou je určen pro klasiky. Obojek pro psy je vyroben z kvalitní kůže. Kožený obojek Trixie disponuje D-kroužkem pro uchycení vodítka a několika otvory pro nastavení libovolné velikosti. Kožený obojek RUSTIC HEARTBEAT v hnědé barvě je vyrobený z kvalitní kůže. Kůže je pečlivě zvolená a zpracovaná, aby byla nejen esteticky přitažlivá, ale také odolná a trvanlivá. Hnědá barva dodává obojku elegantní vzhled,... Celý popis

Koupit za 558 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

RUSTIC kožený obojek Heartbeat, L: 47-55cm/40mm, hnědá

Obojek Rustic Heartbeat s originální výšivkou je určen pro klasiky. Obojek pro psy je vyroben z kvalitní kůže. Kožený obojek Trixie disponuje D-kroužkem pro uchycení vodítka a několika otvory pro nastavení libovolné velikosti.

Kožený obojek RUSTIC HEARTBEAT v hnědé barvě je vyrobený z kvalitní kůže. Kůže je pečlivě zvolená a zpracovaná, aby byla nejen esteticky přitažlivá, ale také odolná a trvanlivá. Hnědá barva dodává obojku elegantní vzhled, který je ideální pro každodenní nošení, ale také pro speciální příležitosti. Prošití je další významný prvek tohoto obojku. Každý steh je proveden s precizností a pečlivostí. Prošití také přispívá k celkovému vzhledu a designu obojku. Dodává mu jedinečné kouzlo a charakter. D-kroužek umožňuje snadné připevnění vodítka a zároveň poskytuje optimální ochranu hrtanu. Tento kroužek byl navržen tak, aby minimalizoval tlak na hrtan psa a zároveň aby umožnil snadné a bezpečné vedení psa na vodítku. Obojek RUSTIC HEARTBEAT je nekomplikovaným a přitom velmi zajímavým, odolným doplňkem pro psa.

Vlastnosti koženého obojku Rustic Heartbeat Trixie:

- měkká, vysoce kvalitní kůže

- pevné šití

- D-kroužek umožňuje připevnění vodítka s optimální ochranou hrtanu

- odolný a netrhající se materiál

- se stylovým šitím

Velikost: L
Délka obojku: 47 - 55 cm
Šířka obojku: 4 cm
Barva: hnědá
Materiál: kůže
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Trixie
Typ obojku klasické
Materiál kožené