XXL škrábadlo HUMBERTO, 174 x 68 x 68, krémová/šedá Model HUMBERTO je vyrobený v šedém neutrálním provedení, které se hodí do každého interiéru. Široký výběr "kočičího nábytku" Trixie zahrnuje různě velká škrabadla a odpočívadla pro kočky. Produkty Trixie jsou vyrobeny v Německu. Škrabadla s označením XXL jsou ideální pro velké kočky. Škrabadlo Humberto vyžaduje prostor o velikosti 68 x 68 cm a min. 174 cm do výšky (s ohledem na relaxační plochu navrchu škrabadla je potřeba ještě zohlednit velikost... Celý popis

Koupit za 8 835 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

XXL škrábadlo HUMBERTO, 174 x 68 x 68, krémová/šedá

Model HUMBERTO je vyrobený v šedém neutrálním provedení, které se hodí do každého interiéru. Široký výběr "kočičího nábytku" Trixie zahrnuje různě velká škrabadla a odpočívadla pro kočky. Produkty Trixie jsou vyrobeny v Německu. Škrabadla s označením XXL jsou ideální pro velké kočky.

Škrabadlo Humberto vyžaduje prostor o velikosti 68 x 68 cm a min. 174 cm do výšky (s ohledem na relaxační plochu navrchu škrabadla je potřeba ještě zohlednit velikost kočky). U modelu Humberto nalezneme celkem 8 sloupků, které jsou omotány sisalem o ø 6 mm, 2 polstrované robustní pelíšky z plyše, odnímatelné závěsné odpočívadlo, jeskyňku a herní prvky. Ta je vystlaná plyšem a doplněna o oboustranný polštář. Podesta i horní plošina jsou potaženy prémiovým plyšem (600 g/m2). Základna je velmi bytelná (sníženo riziko převrácení výrobku). Příslušenství škrabadla (odpočívadlo a polštář) je možné prát v ruce.

Výška: 174 cm
Rozměr podlahové plochy: 68 x 68 cm
Rozměr sloupku: ø 12 cm
Barva: krémová + šedá
Materiál: sisal, plyš
Určeno pro: kočky
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Trixie
Barva šedá, žlutá
Typ výrobku škrabadla
Materiál sisalová