TRIXIE zimní bunda BRIZON

0 %
(0 hodnocení)

Černá zimní bunda pro psy i fenky Zimní bunda pro psy i fenky BRIZON BLACK se snadno a rychle obléká – jednoduše se převlékne přes hlavu, břišní pás se protáhne pod hrudník a zapne se na plastovou sponu. Bunda z voduodpuzujícího a větruodolného materiálu má prodyšnou membránu a plyšovou podšívku. Švy jsou lepené, na zádech je vodotěsný zip pro připnutí vodítka na postroj psa. Pro lepší viditelnost za večerních procházek je bunda opatřená 3M reflexními proužky. - Určení: obleček pro psy i fenky... Celý popis

Koupit za 959 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Černá zimní bunda pro psy i fenky

Zimní bunda pro psy i fenky BRIZON BLACK se snadno a rychle obléká – jednoduše se převlékne přes hlavu, břišní pás se protáhne pod hrudník a zapne se na plastovou sponu. Bunda z voduodpuzujícího a větruodolného materiálu má prodyšnou membránu a plyšovou podšívku. Švy jsou lepené, na zádech je vodotěsný zip pro připnutí vodítka na postroj psa. Pro lepší viditelnost za večerních procházek je bunda opatřená 3M reflexními proužky.

- Určení: obleček pro psy i fenky malých až středních plemen.

- Barva: černá.

- Reflexní prvky: ano.

- Péče: lze prát v pračce – jemný cyklus, studená voda (30 °C).

- Materiál: vně nepromokavý 100% PE, plyšová podšívka.

 

Jak správně změřit psa

 

Jediným pravidlem je měřit psa ve stoje, ideálně látkovým krejčovským metrem. K naměřené hodnotě nepřičítejte žádné cm navíc jako rezervu – jednotlivé velikosti oblečků jsou přizpůsobeny specifické anatomii typických zástupců plemen a s určitou rezervou se počítá už při jejich šití.

-
Délka zad

Psa měřte ve stoje. Přiložte metr ke hřbetnímu hrbolku – kohoutku, a kopírujte tělo psa až ke kořeni ocasu. Pokud nemůžete přesně najít kohoutek, využijte jednoduchou pomůcku: nasaďte psovi obojek více „na volno“, na krku ho přidržte a na zádech ho nechte spadnout volně na hřbet. Za kohoutek pak berte právě to místo, kde se dotýká hřbetu.

Délka zad je jednoduše vzdálenost od kohoutku ke kořeni ocasu. Hřbetní hrbol – kohoutek, je nejvyšší místo hřbetu psa, teprve za ním začíná krk a hlava. Kořen ocasu určíte nejlépe zvednutím ocásku nahoru.

-
Obvod hrudníku

Psa opět měřte ve stoje. Metr přiložte hned za přední packy a kopírujte nejširší obvod hrudního koše.

 

Tabulka velikostí:
(při objednávce více ks od jedné velikosti nás prosím předem kontaktujte pro ověření dostupnosti)

Velikost
Délka zad
Hrudník

30
30 cm
50–56 cm

33
33 cm
53–59 cm

36
36 cm
56–63 cm

40
40 cm
59–67 cm

50
50 cm
66–75 cm

55
55 cm
73–86 cm

62
62 cm
82–95 cm

 
Zobrazit více

Bazarové nabídky