Skvěle padnoucí a pohodlný teplý obleček PRIME COAT s nepromokavou vnější vrstvou a originálním povrchem Teflonu, ochrání vašeho psa před nepřízní počasí. Obleček se dvěma voděodolnými zipy, jeden kryje otvor na připnutí vodítka k obojku a druhý na připnutí vodítka k postroji. Oleček je celý voděodolný s Teflonovou vrstvou na povrchu. Švy jsou zataveny a také nepromokavé. Odolný proti větru. Reflexní prvky na oblečku pomáhají bezpečnosti a dobré viditelnosti Vašeho pejska. Obleček je zateplený měkkou... Celý popis

Koupit za 485 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Skvěle padnoucí a pohodlný teplý obleček PRIME COAT s nepromokavou vnější vrstvou a originálním povrchem Teflonu, ochrání vašeho psa před nepřízní počasí.
Obleček se dvěma voděodolnými zipy, jeden kryje otvor na připnutí vodítka k obojku a druhý na připnutí vodítka k postroji. Oleček je celý voděodolný s Teflonovou vrstvou na povrchu. Švy jsou zataveny a také nepromokavé. Odolný proti větru.
Reflexní prvky na oblečku pomáhají bezpečnosti a dobré viditelnosti Vašeho pejska.
Obleček je zateplený měkkou podšívkou. Má vysoký krční límec, který lze upravit stahovací šňůrkou. Obleček dobře sedí na těle pejska a jeho proporcím se snadno přizpůsobí i stahovací šňůrkou v zadní části oblečku.
Poutka pro zadní nohy udržují obleček při chůzi na správném místě.
 
Zobrazit více

Bazarové nabídky