TScale QHW

94 %
(2 hodnocení)

Velmi přesná stolní váha váha do 6 kg s vysokou rozlišovací schopností 150 000 dílků o rozměru vážní plochy 300 x 230 mm. Přesnost vážení je 0,05 g. Váhy TScale QHW++ se používají jako váhy kontrolní ve skladech a laboratořích, při výrobním procesu nebo při míchání barev. Předností váhy je velký LCD displej o velikosti 24 mm s modrým LED podvícením, který je čitelný z velké vzdálenosti a pod úhlem 170°. Obsluha ocení jak rychlé ustálení hodnoty na displeji, tak i stabilní hodnotu výsledku při... Celý popis

Koupit za 6 492 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Velmi přesná stolní váha váha do 6 kg s vysokou rozlišovací schopností 150 000 dílků o rozměru vážní plochy 300 x 230 mm. Přesnost vážení je 0,05 g. Váhy TScale QHW++ se používají jako váhy kontrolní ve skladech a laboratořích, při výrobním procesu nebo při míchání barev.

Předností váhy je velký LCD displej o velikosti 24 mm s modrým LED podvícením, který je čitelný z velké vzdálenosti a pod úhlem 170°. Obsluha ocení jak rychlé ustálení hodnoty na displeji, tak i stabilní hodnotu výsledku při navážení. Proti případnému polití je celá váha vybavena průhledným ochranným krytem, který současně chrání i proti nežádoucímu vniknutí prachu. Váha umožňuje tisk vážního lístku nebo etiket na externí tiskárnu DLP-50.

Váha není ES úředně ověřená (cejchovaná).

Charakteristika:

- rychlé zobrazení údajů na displeji

- LCD displej s modrým LED podsvícením velikosti 24 mm - perfektně čitelný

- kvalitní klávesnice

- provoz na AKU až 90 hodin

- různé protokoly pro odesílání údajú na PC, tiskárnu

- tisk etiket

- průhledný ochranný kryt celé váhy proti prachu a polití

- váha je dodávána ve váživostech 3, 6 a 15 kg

Funkce:

- počítání kusů

- procentuální vážení

- limitní vážení

- limitní vážení počtu kusů

- limitní procentuální vážení

- sčítání hmotnosti
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost 4.8
Výrobce Tscale

Podobné produkty