Tsl 325 Original

100 %
(4 hodnocení)

Sněžnice TSL 325 Original 2 v sobě kombinují 3D rám s originálním vázáním a novým systémem uchycení špičky Boa® Fit pro větší pohodlí v terénu. Umožňují rychlé nasazení obuvi a ideální dotažení. Sound and Shock absorbing System (SSAS) - nic není rušivější, než hlučná chůze v tiché zemi, proto v TSL vyvinuli unikátní systém pro pohlcení nežádoucích zvuků a otřesů. Tvar * Hourglass shape - tvar přesýpacích hodin pro snadnou a přirozenou chůzi. * 3D design pro lepší trakci při stoupání a traverzech... Celý popis

Koupit za 3 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sněžnice TSL 325 Original 2 v sobě kombinují 3D rám s originálním vázáním a novým systémem uchycení špičky Boa® Fit pro větší pohodlí v terénu. Umožňují rychlé nasazení obuvi a ideální dotažení.

Sound and Shock absorbing System (SSAS) - nic není rušivější, než hlučná chůze v tiché zemi, proto v TSL vyvinuli unikátní systém pro pohlcení nežádoucích zvuků a otřesů.

Tvar
* Hourglass shape - tvar přesýpacích hodin pro snadnou a přirozenou chůzi.
* 3D design pro lepší trakci při stoupání a traverzech

Vázání
* Lateral Adjust - vázání poskytuje větší komfort se systémem boční úpravy, díky kterému je vhodné i pro širší boty.
* BOA® FIT System - unikátní a precizní systém utahování obuvi. Přiměřeně rozkládá tlakové body, což má za následek větší stabilitu i pohodlí. Pomocí otočného mechanismu obuv snadno a rychle dotáhnete, a to iv rukavicích. Povytažením vázání uvolníte.
* Easy Ascent Heel Lift - zvedání paty je začleněno do vázání. Aktivuje se pouhým stisknutím směrem dolů. holí.
* Lock Adjustment - paměťový systém nastavení velikosti. Nachází se na patě a umožní rychlé a snadné nastavení velikosti, které zůstane nastaveno pro další (budoucí) použití.

Trakce
* dva přední hroty pro lepší grip ve strmějším terénu
* 6 ocelových (vyměnitelných) hrotů

Parametry:
* hmotnost: 890 g/ks
* nosnost: 50 - 120 kg
* rozměry: 59.5 × 22 cm
* hroty: 6 + 2 přední
* velikost obuvi: 39 - 47

Vyrobeno ve Francii.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tsl
Nosnost 120 kg kg

Podobné produkty