Nábytková úchytka BASTONE černá matná Tyčinková, hranatá úchytka na nábytek BASTONE potvrzuje pravidlo krásy, které tkví v jednoduchosti. Velmi jednoduchý design nechá vyniknout především váš nábytek, ale zároveň mu dodá požadovaný moderní vzhled. Moderní, černá matná varianta úchytky se skvěle kombinuje s dekory dřeva, mramoru, ale také s jednobarevnými DTDL dekory. Elegance, praktičnost a vysoká odolnost – to jsou kovové úchytky a knopky z kolekce TULIP. Skvěle vyniknou jak v tradičním interiéru,... Celý popis

Koupit za 108 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nábytková úchytka BASTONE černá matná

Tyčinková, hranatá úchytka na nábytek BASTONE potvrzuje pravidlo krásy, které tkví v jednoduchosti. Velmi jednoduchý design nechá vyniknout především váš nábytek, ale zároveň mu dodá požadovaný moderní vzhled. Moderní, černá matná varianta úchytky se skvěle kombinuje s dekory dřeva, mramoru, ale také s jednobarevnými DTDL dekory.

Elegance, praktičnost a vysoká odolnost – to jsou kovové úchytky a knopky z kolekce TULIP. Skvěle vyniknou jak v tradičním interiéru, tak i v moderní domácnosti. Úchytky od Tulipu odolají namáhavému zacházení, náporu mastnoty i vlhkosti. Vsaďte na materiál, který je kvalitní a bude vám dělat radost dlouhé roky. S kovovými úchytkami Tulip vytvoříte dokonalou barevnou i tvarovou harmonii.

Vhodná do kuchyně a obyvacích prostor.

- Moderní kovová úchytka

- Velmi kvalitně zpracovaný materiál

- Dodáváno včetně montážních šroubků

Co potřebujete k montáží úchytky:

- AKU šroubovák

- Vrták 

- Tužku

- Metr

- Úhelník (to vše pokud nemáte předvrtány dvířka)

Pokud však máte předvrtáno stačí Vám

- Křížový BIT k vrtačce, nebo křížový šroubovák

Tabulka dostupných roztečí a rozměrů v mm:

rozteč
délka
výška
šířka

128
138
34
9,5

160
170
34
9,5

192
201,5
34
9,5

320
330
28
9,5
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tulip
Barva černé
Druh úchytky
Materiál kovové
Styl moderní