Tuya CEL-TEC DK500

0 %
(0 hodnocení)

Moderní digitální dvěřní kukátko s úhlem záběru 120°, video/foto záznamem a barevným 4,3" LCD IPS displejem. Kukátko je vybaveno funkcí Wi-Fi pro snadný přístup z mobilního telefonu pomocí globální aplikace Tuya Smart, díky které budete navíc vždy okamžitě upozorněni v případě návštěvy u vašich dveří. Součástí dveřního kukátka je také zvonek. Zařízení je napájeno nabíjecím akumulátorem, ale lze jej připojit také přímo do elektrické sítě pomocí adaptéru.     Kvalitní IPS LCD displej a jednoduchá... Celý popis

Koupit za 3 989 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Moderní digitální dvěřní kukátko s úhlem záběru 120°, video/foto záznamem a barevným 4,3" LCD IPS displejem. Kukátko je vybaveno funkcí Wi-Fi pro snadný přístup z mobilního telefonu pomocí globální aplikace Tuya Smart, díky které budete navíc vždy okamžitě upozorněni v případě návštěvy u vašich dveří. Součástí dveřního kukátka je také zvonek. Zařízení je napájeno nabíjecím akumulátorem, ale lze jej připojit také přímo do elektrické sítě pomocí adaptéru.
 

 

Kvalitní IPS LCD displej a jednoduchá instalace
Digitální dveřní kukátko CEL-TEC DK500 Tuya je vybaveno kvalitním IPS displejem o velikosti 4,3", kde díky dostatečnému rozlišení 480x272 krásně uvidíte kdo je zrovna za dveřmi. Displej poskytne okamžitý obraz, pokud dojde k zazvonění na kukátku, ale lze jej samozřejmě vyvolat také ručně jednoduše stisknutím tlačítka. O kvalitní obraz se stará optika, která je schopna pořizovat záznamy v HD (720P) kvalitě. Instalace kukátka je snadná a zvládne ji opravdu každý do 3 minut. Stačí využít stávající díru po původním kukátku a upevnit DK500 pomocí jednoduché montáže, která je navíc zabezpečena proti odcizení zvenčí.
 

 
Moderní platforma Tuya Smart v češtině
Komunikace mezi kukátkem CEL-TEC DK500 je postavena na moderní a rychle se rozšiřující platformě Tuya Smart, která nyní dokáže propojit již tisíce produktů nejen chytré domácnosti. Přední světová vývojářská platforma zaručuje vysokou stabilitu, spolehlivost a životaschopnost na mnoho let, což naopak bývá často problém produktů využívající řešení menších vývojářů.
Aplikace vás okamžitě v mobilním telefonu upozorní na zazvonění nebo detekci pohybu (pokud bude zapnuta). Lze se tak velice snadno podívat, kdo je zrovna za dveřmi z pohodlí gauče bez nutnosti se zvedat. V aplikaci je dále možné spustit video záznam nebo pořídit fotografii dění za dveřmi a samozřejmě všechny pořízené záznamy prohlížet. Přes aplikaci se také provádí nastavení kukátka, což je velice snadné díky české lokalizaci a intuitivnímu provedení. Jelikož je kukátko připojeno na domácí Wi-Fi síť nikoliv přímo na mobilní telefon, lze se na něj připojit a zobrazit si obraz kdekoliv budete mít přístup k internetu. To také znamená, že budete mít díky upozorněním (lze vypnout) perfektní přehled o návštěvách i když budete zrovna mimo domov.
 

 

Pohybový PIR senzor a noční přísvit
CEL-TEC DK500 nezaznamenává obraz pouze při stisknutí zvonku, ale je také možné nastavit detekci pohybu. Pokud dojde k pohybu do 3 metrů od vašich dveří, kukátko pořídí fotografii/video záznam. Detekce pohybu probíhá pomocí kvalitního PIR čidla, které reaguje na tepelnou stopu nikoliv na změnu v obraze, díky čemuž je zabráněno falešným poplachům. Kvalitní záznam za špatných světelných podmínek podporují 2ks IR LED s neviditelným přísvitem. Široký úhel záběru 120° pak dává jistotu, že okolí vašich dveří je pod dostatečným dohledem.
 

 

Váš domácí WiFi videotelefon
Funkce kukátka DK500 nekončí pouze u zobrazení dění za dveřmi, díky vestavěnému reproduktoru a mikrofonu jej lze využívat i jako domácí videotelefon. S návštěvou za dveřmi tak můžete velice jednoduše a rychle komunikovat, ať už se zrovna nacházíte kdekoliv a sdělit jí například za jak dlouho budete doma.
 

 
Nabíjecí baterie a velké úložiště
O napájení zařízení se stará nabíjecí baterie o vysoké kapacitě 3000 mAh, což je dostatek energie až pro 2 měsíce provozu v pohotovostním režimu. Kukátko je také možné připojit na stálé napájení z 220V sítě. Pro ukládání záznamů slouží vyjímatelná microSD karta o kapacitě až 128 GB. V aplikaci Tuya je také možné zakoupit cloudové úložiště, kde jsou uchovány záznamy posledních 30 dní (Premium) nebo 14 dní (Basic).
 

 

Parametry

Displej:
4.3" Barevný IPS LCD, 480 x 272

Úhel záběru:
120°

Detekce pohybu:
ano

Pořizování foto:
Ano

Pořizování video:
Ano

Funkce domovního zvonku:
Ano

Noční přísvit:
Ano, 2x neviditelná IR LED

Paměť:
Podpora až 128GB MicroSD

Obousměrné audio:
Ano

Napájení:
Baterie 3000 mAh nebo DC adaptér

Průměr díry pro kukátko:
14 - 35 mm

Tloušťka dveří:
35 - 100 mm

Mobilní aplikace:
Tuya Smart (Android a iOS)

WiFi:
IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Cel-Tec
Druh digitální
S Wifi ano

Podobné produkty