Tvary Moje první samolepky

98 %
(25 hodnocení)

První kniha se samolepkami pestrobarevných tvarů určená těm nejmenším. Naučí děti užívat si zábavu při dolepování a dokreslování roztomilých obrázků. Seznamte se se samolepkami. Tato knížka se samolepkami může být pro vaše dítě vstupní branou do světa hravé kreativity a je určena především těm úplně nejmenším dětem, jež se se samolepkovými hrami v knížkách ještě nesetkaly. Ukažte svým dětem, jak může být doplňování samolepek zábavné, a postaráte se jim na dlouhou dobu o zábavu, která je bude všestranně... Celý popis

Koupit za 124 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

První kniha se samolepkami pestrobarevných tvarů určená těm nejmenším. Naučí děti užívat si zábavu při dolepování a dokreslování roztomilých obrázků.

Seznamte se se samolepkami. Tato knížka se samolepkami může být pro vaše dítě vstupní branou do světa hravé kreativity a je určena především těm úplně nejmenším dětem, jež se se samolepkovými hrami v knížkách ještě nesetkaly. Ukažte svým dětem, jak může být doplňování samolepek zábavné, a postaráte se jim na dlouhou dobu o zábavu, která je bude všestranně rozvíjet a učit. Čeká na ně spousta roztomilých obrázků k dolepení a dokreslení.

Počet stran: 48
Vazba: Paperback
Rok vydání: 2017
ISBN: 978-80-256-1938-4

Ilustrační video
Zobrazit více

Bazarové nabídky