Učebnice Numerologie

80 %
(4 hodnocení)

Robert Griesbeck/ Dobra & Fontána, vázaná, 184 stran. Číslo jména - Magie čísel - Kříž úrovní Osudové číslo - Spojení písmen a čísel - Číslo srdce Čísla a jejich pořadí neurčují jen matematiku, ale i náš každodenní život - ve rčeních a symbolech. Vzpoměnte si jen na zatracený sedmý rok, jedinečnost, důvěrné soužití v páru, apod. A ještě dnes mohou mít čísla velmi silnou vypovídací schopnost - nejen strašná třináctka - protože prastarý vztah mezi písmenem a číslem se hluboce zakořenil, mystické... Celý popis

Koupit za 248 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Robert Griesbeck/ Dobra & Fontána, vázaná, 184 stran.
Číslo jména - Magie čísel - Kříž úrovní
Osudové číslo - Spojení písmen a čísel - Číslo srdce
Čísla a jejich pořadí neurčují jen matematiku, ale i náš každodenní život - ve rčeních a symbolech. Vzpoměnte si jen na zatracený sedmý rok, jedinečnost, důvěrné soužití v páru, apod. A ještě dnes mohou mít čísla velmi silnou vypovídací schopnost - nejen strašná třináctka - protože prastarý vztah mezi písmenem a číslem se hluboce zakořenil, mystické spojení, které vzniklo v dobách, kdy lidstvo chtělo popsat své okolí i svou bytost. A tyto vztahy jak by dnes opět dělaly šamany a mágy z některých moderních matematiků a jiných vědců, zkoumajících teorii chaosu. Vždyť jak jinak lze pochopit matematické útvary, jež se rozpínají skoro donekonečna, aby se nakonec vrátily ke svému původnímu začátku. Moderní matematika je stejně magická jako numerologie středověku a přesto znamená obojí jen jedno: tušení kosmických souvislostí osudu a čísel.
Pro běžné denní použití můžeme využívat jednoduché pravdy a poselství čísel. V této knize chce autor čtenáře seznámit s historií čísel a ukázat mu, co se s nimi dá dělat kromě čistě početních operací. Od středověké mystiky čísel, zkoumající zvláštní vztahy a rytmy přírody, vesmíru a člověka přejdeme k magii čísel, snažící se zaříkávat osud magickými mocninami a numerologickým zaříkáním a dostaneme se až k moderní numerologii, která představuje spíš prostředek sebepoznání a možnosti řešení životních potíží a krizí. S pomocí této knihy můžete odhalit rytmus čísel, jenž vyjadřuje vaši vlastní a jedinečnou bytost. V zrcadle svého osobního čísla se spatříte tak, jak vás vnímají jiní. Z osudového čísla můžete vyčíst svůj prapůvodní životní úkol. Číslo jména odhalí vaše vlohy a možnosti jejich realizace. Číslo srdce umožňuje nahlédnout do skrytého jádra osobnosti a uvědomění si nevědomých pocitů. Ze spojení numerologie s astrologií vyplyne vaše zcela osobní spojení s vesmírným rytmem.
Čísla mohou vysvětlovat, poučovat a léčit. Když se jimi začnete hlouběji zabývat, můžeze si s druhými příjemně krátit chvíli, ale i nahlédnout do hloubky vlasního Já, odkrýt strnulé vzory chování a nacházet nové cesty, vedoucí ke šťastnému a naplněnému životu.
Zobrazit více

Parametry

Autor Robert Griesbeck
Jazyk české
Nakladatelství Nakladatelství Dobra
Rok vydání 1998
Vydavatel Fontána
Výrobce Fontána
Počet stran 184

Podobné produkty