Ugreen CM104

0 %
(0 hodnocení)

Čtečka paměťových karet UGREEN CM104 - usnadní vám život Praktická čtečka paměťových karet UGREEN CM104 vám v mnoha ohledech usnadní život. Podporuje karty SD i microSD a díky konektoru USB 3.0 je kompatibilní s mnoha zařízeními. Přenosová rychlost až 5 GB/s umožňuje přenášet soubory během okamžiku a šetřit čas. Kompatibilní s vašimi zařízeními Čtečka se vyznačuje výjimečnou všestranností. Je kompatibilní s většinou oblíbených operačních systémů - Windows, Mac OS a Linux. To znamená, že bez... Celý popis

Koupit za 232 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Čtečka paměťových karet UGREEN CM104 - usnadní vám život

Praktická čtečka paměťových karet UGREEN CM104 vám v mnoha ohledech usnadní život. Podporuje karty SD i microSD a díky konektoru USB 3.0 je kompatibilní s mnoha zařízeními. Přenosová rychlost až 5 GB/s umožňuje přenášet soubory během okamžiku a šetřit čas.

Kompatibilní s vašimi zařízeními

Čtečka se vyznačuje výjimečnou všestranností. Je kompatibilní s většinou oblíbených operačních systémů - Windows, Mac OS a Linux. To znamená, že bez ohledu na to, jaký hardware používáte, můžete snadno využít možností, které nabízí UGREEN CM104.

Pokročilá technologie

Zařízení je vybaveno pokročilým čipem GL3224. Díky němu CM104 nejen čte a zapisuje data ve formátu flash, ale také podporuje paměťové karty až do velikosti 256 GB. Vaše možnosti tak budou téměř neomezené!

Kopírování dat během okamžiku

Použití rozhraní USB 3.0 zajišťuje nejen kompatibilitu čtečky s počítači a notebooky, ale také extrémně rychlý přenos souborů. Jeho rychlost může dosáhnout až 5 GB/s. To znamená, že za příznivých podmínek bude 1 GB dat přenesen do vybraného zařízení za pouhých 10 sekund!

Vezměte si jej kamkoli chcete

Čtečka vyniká kompaktními rozměry, díky kterým ji můžete mít vždy po ruce. Snadno ji přibalíte do tašky nebo batohu, a dokonce ji můžete dát i do kapsy. Toto lehké a přenosné zařízení je také navrženo tak, aby se snížilo riziko jeho ztráty - připevněte k němu například šňůrku a nemusíte se bát, že ho ztratíte!

Značka

UGREEN

Název

Duální čtečka paměťových karet USB 3.0 na TF SD

Model

CM104

Konektor

USB 3.0

Barva

Bílá

Materiál

ABS

Slot pro kartu

Slot pro kartu SD, slot pro kartu microSD

Přenosová rychlost

až 5GB/s

Čip

GL3224

Podporovaná kapacita

až 256 GB
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ugreen

Podobné produkty