Pánské golfové boty Under Armour HOVR Fade 2 SL Pánka golfová obuv díky prodyšnému svršku z mikrovlákna poskytuje neuvěřitelný pocit pohodlí a podporu. Technologie UA HOVR podporuje přirozený pohyb chodidla, tlumí nárazy a vrací energii do každého kroku. Podrážka s technologií UA Rotational Resistance zlepší trakci a podpoří tak tvůj švih. Prodyšný svršek z mikrovlákna poskytuje pohodlnou a lehkou podporu. Technologie UA HOVR podporuje přirozený pohyb chodidla, tlumí nárazy a vrací energii při každém... Celý popis

Koupit za 3 390 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pánské golfové boty Under Armour HOVR Fade 2 SL
Pánka golfová obuv díky prodyšnému svršku z mikrovlákna poskytuje neuvěřitelný pocit pohodlí a podporu. Technologie UA HOVR podporuje přirozený pohyb chodidla, tlumí nárazy a vrací energii do každého kroku. Podrážka s technologií UA Rotational Resistance zlepší trakci a podpoří tak tvůj švih.
Prodyšný svršek z mikrovlákna poskytuje pohodlnou a lehkou podporu. Technologie UA HOVR podporuje přirozený pohyb chodidla, tlumí nárazy a vrací energii při každém kroku. Antimikrobiální stélka Ortholite pro nepřekonatelné pohodlí a prodyšnost. Podrážka UA Rotational Resistance pro lehkou trakci na podporu vašeho švihu. Podrážka bez hrotů pro lehčí a pružnější pocit při trakci. Mírně širší střih, aby lépe seděl sportovcům se širšími chodidly.
Materiál: svršek: 97% syntetická kůže, 3% textil, podrážka: 100% guma; 1r limitovaná záruka voděodolnosti
Hmotnost: 284 gramů
Zobrazit více

Parametry

Značka Under Armour
Typ bez spajkové