Kráska a zvíře z prostředí mafie Nessa Griffinová vede osamocený život. Je citlivá, jemná a nemá v mafiánském impériu své rodiny žádnou roli. Zápasí s uznáním jak doma, tak ve vysoce soutěživém prostředí baletní školy. Mikolaj Wilk je nejkrutějším gangsterem v Chicagu. Jeho adoptivní otec ho zachránil z varšavských ulic, ale zanedlouho poté zemřel rukou rodiny Griffinových. Mikolaj touží po pomstě, Nessu unese a drží ji jako rukojmí ve starobylém gotickém sídle. Zatímco ale plánuje zničit... Celý popis

Koupit za 254 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Kráska a zvíře z prostředí mafie

Nessa Griffinová vede osamocený život. Je citlivá, jemná a nemá v mafiánském impériu své rodiny žádnou roli. Zápasí s uznáním jak doma, tak ve vysoce soutěživém prostředí baletní školy.

Mikolaj Wilk je nejkrutějším gangsterem v Chicagu. Jeho adoptivní otec ho zachránil z varšavských ulic, ale zanedlouho poté zemřel rukou rodiny Griffinových.

Mikolaj touží po pomstě, Nessu unese a drží ji jako rukojmí ve starobylém gotickém sídle. Zatímco ale plánuje zničit všechno, co je jí drahé, nevědomky ho do sebe vtáhne baletčina nejnovější choreografie.

Nessu vzrůstající napětí mezi ní a jejím únoscem děsí čím dál tím víc a začíná se ztrácet v temné baletní pohádce, která se víc a víc podobá jejich měnícímu se vztahu. Dokáže Nessa objevit muže skrývajícího se za maskou netvora? Nebo to bude její poslední tanec?
Zobrazit více

Parametry

Žánr beletrie
Rok vydání 2024
Nakladatelství Red
Autor Sophie Lark
Počet stran 280
Výrobce Red
Vazba vázaná
Jazyk české
Váha 284 gramů
ISBN 978-80-277-1282-3
Zobrazit více parametrů