Unihoc vesta

0 %
(0 hodnocení)

Brankářská vesta s krátkým rukávem od značky Unihoc s funkcí Rebound Control je novinkou pro sezónu 2020/21. Vesta je z pružného elastického materiálu usnadňuje oblékání a zvyšuje komfort. Vesta zároveň slouźí jako kompresní tričko a dokonale kopíruje tělo brankáře. Udržuje tělo v teple, aby nedošlo k poranéní svalů. Výhodou vesty je pevná guma na spodní straně vesty, která se nepřehrnuje přes kalhoty. Polstrované pláty jsou ze zhuštěné pěny a nárazy míčku kompenzují rozložením po celé délce zasažení... Celý popis

Koupit za 1 806 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Brankářská vesta s krátkým rukávem od značky Unihoc s funkcí Rebound Control je novinkou pro sezónu 2020/21.
Vesta je z pružného elastického materiálu usnadňuje oblékání a zvyšuje komfort. Vesta zároveň slouźí jako kompresní tričko a dokonale kopíruje tělo brankáře. Udržuje tělo v teple, aby nedošlo k poranéní svalů.
Výhodou vesty je pevná guma na spodní straně vesty, která se nepřehrnuje přes kalhoty.
Polstrované pláty jsou ze zhuštěné pěny a nárazy míčku kompenzují rozložením po celé délce zasažení polstru. Brankář nepocítí nepříjemný pocit znecitlivění a snadněji může kontrolovat odrazy míčku. Pláty chráničů jsou prataženy do stran, aby byl trup co nejlépe chráněn. Chrániče v oblasti prsou jsou protaženy až do podpaží. Chrániče vnitřní strany paží pokrývají oblast od ramene až po loket. Znamená to konec modřiny v oblasti těsně nad lokty.
Rebound control, snižuje rychlost míčů, které přichází z vašeho těla, což vám umožní snadnější kontrolu odražených balónů.
 
 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Unihoc