UNION FLITE PRO 22/23

0 %
(0 hodnocení)

Union Flite Pro Black 22/23 F#cking Light - tak přesně tohle definuje tohle nové vázání od Union. Snowboardové vázání Union Flite Pro Black 22/23 je jednoduché, přitom odolné a má neuvěřitelnou přidanou hodnotu. Považuje se totiž za jedno z nejlehčích vázání na trhu. Navíc nabízí doživotní záruku na base. S tímto vázkem budete v každém terénu, ale hlavně v parku, jako doma. Pokud hledáte hodně muziky za málo peněz, tak Flite Pro je přímo pro Vás.  Pro rider týmu Union Johnny O'Connor ho prostě... Celý popis

Koupit za 4 090 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Union Flite Pro Black 22/23

F#cking Light - tak přesně tohle definuje tohle nové vázání od Union. Snowboardové vázání Union Flite Pro Black 22/23 je jednoduché, přitom odolné a má neuvěřitelnou přidanou hodnotu. Považuje se totiž za jedno z nejlehčích vázání na trhu. Navíc nabízí doživotní záruku na base. S tímto vázkem budete v každém terénu, ale hlavně v parku, jako doma. Pokud hledáte hodně muziky za málo peněz, tak Flite Pro je přímo pro Vás. 

Pro rider týmu Union Johnny O'Connor ho prostě miluje.

Vychutnejte si tvarované tlumení Eva Bushings zaměřené v oblasti paty, kde je nejvíce potřeba a získávejte podporu z 3D Symetrických strapů okolo kotníku. Šikovné, lehké patky dokážou zvládnout celou škálu terénu a jízdních stylů. Pokud jste náchylní k freestyle snowboardingu, Union Flite Pro je to, co hledáte.

Vlastnosti:

- Zaměření: All mountain 10/10, Freestyle 7/10, Freeride 5/10

- Flex: 4/10

- Baseplate: Stage 8 Duraflex - nejlehčí baseplate, jaký kdy v Union vyrobili. Duraflex si zachovává své vlastnosti i při nízkých teplotách a je kompatibilní se všemi stávajícími typy insertů.

- Highback: Stage 12 Flite Pro Duraflex - Super lehký, neuvěřitelně odolný a ideální pro začátečníky i pokročilé freestyle jezdce.

- Horní strap: Forma - Rychlá odezva na vnější straně, pohodlí uvnitř.

- Spodní strap: TS 4.0 - Jednoduchá, lehká, odolná a nově i kratší ráčna.

- Ráčny: vyrobeny z hliníku

- Heelcup: Extrudovaný 3D hliník pro optimální držení paty a zafixování nohy.

- Bushingy: Tepelně tvarovaná EVA - Nárazy absorbující vycpávka s výborným flexem.

- Tool-Less Pins Adjustment - snadné přizpůsobení vázání terénu bez použití nářadí

- Šrouby: Ocel 8.8

- Kompatibilita: Universal disk: 4x4, 4x2, Channel, 3D

Velikostní tabulka vázání Union:

 
Zobrazit více

Bazarové nabídky