Universal Audio Apollo x6

0 %
(0 hodnocení)

BONUS: Balík UAD plug-inů ZDARMA: K tomuto modelu Apollo získáte do 30. června 2024 jako bonus navíc (nad rámec standardní bohaté softwarové výbavy) sadu dalších UAD plug-inů v hodnotě 2 775 EUR. Detail nabídky. Apollo x6 Apollo x-série je třetí genarací profesionálních Thunderbolt audio rozhraní pro PC/MAC. Oproti 2. generaci došlo k vylepšení parametrů ADDA převodníků, doplněna je podpora surroundových poslechových a produkčních systémů a především posilněn výkon DSP na šest jader (Hexa-Core).... Celý popis

Koupit za 54 390 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

BONUS: Balík UAD plug-inů ZDARMA: K tomuto modelu Apollo získáte do 30. června 2024 jako bonus navíc (nad rámec standardní bohaté softwarové výbavy) sadu dalších UAD plug-inů v hodnotě 2 775 EUR. Detail nabídky.

Apollo x6

Apollo x-série je třetí genarací profesionálních Thunderbolt audio rozhraní pro PC/MAC. Oproti 2. generaci došlo k vylepšení parametrů ADDA převodníků, doplněna je podpora surroundových poslechových a produkčních systémů a především posilněn výkon DSP na šest jader (Hexa-Core). S nákupem obdržíte profesionální DAW LUNA Recording System zdarma.

- S nákupem obdržíte profesionální DAW LUNA Recording System zdarma (týka se audio rozhraní Apollo a Arrow vybavené konektorem Thunderbolt / pouze Mac)

- LUNA transformuje zvukové rozhraní Apollo na nejinspirativnější a plně integrovaný záznamový systém na trhu

- Elitní kvalita audio převodníků

- 2x mikrofonní preamp s technologií Unison

- UAD-2 HEXA Core  - 6 jádrový DSP procesor s plug-iny

- 5.1 Surround Sound Monitoring

Apollo x6 umožňuje hudebním producentům, hudebním a post-produkčním studiím zaznamenávat, dabovat a mixovat na nových prvotřídních A/D a D/A převodnících, HEXA Core UAD procesorech a s podporou 5.1 surround monitoringu.  - to vše v 1U rackové jednotce s Thunderbolt 3 rozhraním pro PC nebo Mac. 

Nové Apollo x6 je postaveno na základě 60leté historie a zkušeností firmy Universal Audio. Nabízí audio rozhraní s celkový počtem 16 x 22 in/out. Dva mikrofonní preampy s technologií Unison, která nabízí autentickou emulaci analogových preampů značek Neve, API, Manley, Helios, SSL a dalších. Emulační plug-iny pohání šestijádrový HEXA Core processing, nabízející o 50% vyšší výkon než na předešlé generaci Apollo.

LUNA Recording System - Záznamový systém Luna nabízí zrychlený “Accelerated Realtime” monitoring, interní sumaci založenou na přesné emulaci legendárních konzolí NEVE, emulaci magnetofonového multitrack pásu a nové virtuální nástroje z kolekce LUNA Instruments od značek jako Universal Audio, Moog Music, Spitfire Audio a dalších. LUNA transformuje zvukové rozhraní Apollo na nejinspirativnější a plně integrovaný záznamový systém na trhu. Ke stažení je zdarma pro majitele audio rozhraní Apollo a Arrow vybavené konektorem Thunderbolt (pouze Mac). Záznamový systém Luna je přímou konkurencí DAW standardům (jakými jsou např. ProTools, Cubase, LogicPro a další) a nabízí stejně pokročilé editační funkce.

Kromě eltní kavlaity A/D a D/A převodníků nabízí Apollo x6 nastavitelnou úroveň in/out pro kompatibilitu s profesionálními zařízeními, s úrovní +24dBu, integrovaný monitor management a vestavěný mikrofon pro talkback. 

 

- A/D a D/A převodníky "elite-class", jejichž parametry mohou směle konkurovat  nejširším hodnotám dynamického rozsahu (129dB) a nejnižším hodnotám šumu (-118dB TD+N)  na trhu - bez ohledu na cenovou kategorii!
 

- Nahrávání a mixáž s výkoným šestijádrovým HEXA Core DSP processingem UAD a mnohokrát oceněnými UAD plug-iny v reálném čase
 

- Nahrávání s nulovou latencí přes emulaci preampů Neve, API, Manley, Fender a dalších díky technologii Unison™
 

- Podpora připojení profesionální studiové techniky smožností přepínání úrovní headroom +24 / +20 dBu
 

- Podpora monitoringu ve formátu 5.1 suround včetně kalibrace monitorů a fold-down (poslech 5.1 ve stereo down-mixu apod)
 

- Integrovaný talkback včetně mikrofonu pro komunikaci mezi režií a studiem

 

 

Klíčové vlastnosti a parametry Apollo x6

 

- 16 x 22 Thunderbolt 3 audio rozhraní se špičkovou konverzí 24-bit/192kHz
 

- UAD HEXA Core prcessing s v reálném čase, nezávisle na latenci audio rozhraní
 

- Nahrávání do dvou mikrofonních preampů s podporou technologie Unison™ - plně autentická emulace preampů Neve, API, MAnley, SSL a dalších
 

- Integrovaný 5.1 surround monitor controller 
 

- Balík plug-inů "Realtime Analog Classic Plus" obsahující UA 610-B Tube Preamp, Pultec EQ, LA-2A, 1176 Compressor, Marshall Plexi, Ampeg SVR-VR a dalších. Možnost zakoupení dalších plug-inů a balíků (cca 100 položek)  z nabídky eshopu Universal Audio.
 

- UAD HEXA processing pro mixáž v Pro Tools, Logic, Studio One, Cubase, Ableton a dalších běžně používaných DAW
 

- Možnost připojení až 4 Thunderbolt rozhraní Apollo (i starší generace) a až 6 zařízení UAD celkem. Vše je zpětně kompatibilní s Thunderbolt 1 a 2 s použitím příslušných adaptérů. 
 

- Nejběžnějí použivané funkce pro ovládání monitorů přístupné z předního panelu (přepínání monitorů, Talkback, Dim a  Mono)
 

- Nekompromisní UA analog design, špičkové komponenty a perfektní kvalita zpracování.

 

 

Základní balík plug-inů Realtime Analog Classic Plus v ceně Apolla
 

UA 610-B Tube Preamp & EQ
Marshall Plexi Classic Guitar Amp
Ampeg SVT-VR Classic Bass Amp
UA 1176LN Limiting Amplifier (Legacy)
UA 1176SE Limiting Amplifier (Legacy)
Pultec EQP-1A EQ (Legacy)
Pultec Pro EQ (Legacy)
Teletronix LA-2A Leveling Amplifier (Legacy)
Fairchild 670 Compressor (Legacy)
Precision Enhancer Hz
Raw Distortion
Precision Channel Strip (Precision Mix Rack Collection)
Precision Reflection Engine (Precision Mix Rack Collection)
Precision Delay Mod (Precision Mix Rack Collection)
Precision Delay Mod L (Precision Mix Rack Collection)
RealVerb Pro Custom Room Modeler
 

 

 

 

 

 

 

 

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Universal Audio

Podobné produkty