Dětská fleecová čepice Unuo Květinky, v této variantě kopíruje tvar hlavičky, a není tak při nasazení spadená dozadu. „Vem si čepici Evžene!" řekla maminka Julča.„Nevemu, bude mi v ní horkoo..."„Alé, co to povídáš, čepice je přeci z unuo!"„V čepici z jarního fleecu je tak akorát na jaře i na podzim"„Jen ji zkus!" Designová čepice unuo navíc nepromokne tak rychle, jako běžné bavlněné čepice. Fleecová čepice má velkou výhodu, že když se čirou "nááááhodou" ocitne v kaluži, tak než půjdeš ze školky,... Celý popis

Koupit za 219 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dětská fleecová čepice Unuo Květinky, v této variantě kopíruje tvar hlavičky, a není tak při nasazení spadená dozadu.
„Vem si čepici Evžene!" řekla maminka Julča.„Nevemu, bude mi v ní horkoo..."„Alé, co to povídáš, čepice je přeci z unuo!"„V čepici z jarního fleecu je tak akorát na jaře i na podzim"„Jen ji zkus!"
Designová čepice unuo navíc nepromokne tak rychle, jako běžné bavlněné čepice. Fleecová čepice má velkou výhodu, že když se čirou "nááááhodou" ocitne v kaluži, tak než půjdeš ze školky, stačí ve skříňce uschnout a maminka nic nepozná. Čepička je z originálního potištěného fleecu, skvěle sedí a udrží Vašeho rošťáka v teple a pohodlí.
Fleece je odolný funkční materiál, rychleschnoucí a hebký na dotek. Ocení jej malí i velcí sportovci při svých výpravách za dobrodružstvím i v každodenních situacích. Fleece byl vyvinut tak, aby napodoboval skvělé vlastnosti přírodního merina, ale na rozdíl od něj, se velmi snadno udržuje a nepokouše ani toho největšího zlobivce. Poslední nespornou výhodou je velmi příjemná cena a ani Vás tedy nemusí mrzet, když se unuo čepice občas ocitne ve ztrátách a nálezech.
Slaďte čepičku s nákrčníkem ve stejném vzoru :-) Vaše dítko bude nejen ladit, ale bude mít krk pěkně v teploučku.
 
 
 
 
 
Proč koupit:
- designová
- slušivá, pohodlný střih
- nepadá
- možnost kombinovat s UNUO nákrčníky ve stejném designu
- antipeelingový materiál (nemá tendenci se žmolit jako běžný fleece)
- funkční
 
Složení: 100% polyester
 
Péče: 
 
Pár rad na závěr:
- Lze prát každý den v běžném pracím prostředku.
- Kombinujte s našimi krásnými designovými nákrčníky.
- Před prvním zkoušením neperte z důvodu případné reklamace.
Zobrazit více

Parametry

Značka Unuo
Vzor květované
Určení pro holky
Druh čepice
Materiál 100 % polyester
Barva černá