Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Nábytek a doplňky  >  Nábytek  >  Houpací sítě a příslušenství  >  Upevňovací prvky

Upevňovací prvky

Výrobci:

La Siesta  •  Amazonas
Nalezeno:    132 produktů

Podobné fráze:

Power Hook

Délka: 10-75 cmHmotnost: cca 0,7 kgNosnost: cca 120 kgMateriál: pozinkovaná ocelPopis: Závěsný prvek slouží pro zavěšení křesel do stropu. Otočný hák je uložen na válečkovém ložisku a umožňuje rotaci kolem svislé osy. Dodávka obsahuje také délkově nastavitelný řetízek, šrouby a hmoždinky. Sada je určena pro montáž do betonových stropů. V případě montáže např. do trámu je třeba použít individuálně zakoupené odpovídající šrouby. V případě pochybností ohledně konstrukce stropu a následné montáže kontaktujte odborníka. Baleno v plastovém blistru.

Více informací
od 147 Kč
Koupit nejlevněji

Swivel - otočný

Délka: 12 cmHmotnost: cca 0,3 kgNosnost: cca 120 kgMateriál: pozinkovaná ocelPopis: Otočný závěs doporučujeme ke každému závěsnému křeslu (pokud křeslo není zavěšeno na háku Gecko). Umožňuje volné otáčení křesla kolem svislé osy. Zmenšuje namáhání závěsného oka na křesle.

Více informací
od 380 Kč
Koupit nejlevněji

Black Cat Vario Fireball Rig 130g 7/0

Jigová hlava s háčkem a návazce s trojháčkem, který umožňuje použití větších nástrah a zaručí 100% zásek. Fireballem můžete lovit s gumovými i přírodními nástrahami, kterým zajistí přirozený pohyb. Vyvinutý pro vetikální přívlač na lov sumců

Více informací

Black Cat Návazec Black Cat Big Bait XL #10/0 100kg 140cm

Speciální návazec na větší mrtvou nástrahu. Je vybaven dvěma trojháky a jedním jednohákem.

Více informací

Black Cat Návazec Goby Rig L 100kg 200cm

Speciální návazec na malé rybičky nebo chomáč žížal upevněných na klipsu. Návazec je obzváště účinný na řekách a na německém Rýnu předvedl opravdové zázraky při chytání s hlaváčem.

Více informací

Black Cat Návazec Bouy and Boat Rig L 100kg 140cm 1ks

Univerzální návazec s jedním trojhákem a jedním jednohákem.

Více informací

Stěrače FLAT SET pro Fiat Bravo, 10/95 - 09/01 (HOOK) 550+510mm

Stěrače FLAT Fiat Bravo - sada 2ksUrčen pro:- Fiat Bravo, 10/95 - 09/01- Výrobce: CompassUchycení: hookSada obsahuje: 2ks stěračůProvedení: - Velice kvalitní náhrada originálních stěračů.

Více informací

Podobné fráze: