UpgradeForm Form Standard

0 %
(0 hodnocení)

Korunka profesionálů Uprage Form Za jejich elegantním tvarem a skvělými vlastnostmi stojí umělec a uznávaný specialista v oboru keramiky Alexander Vavilov. Korunka Upgrade Form Standard je vyrobena z unikátního materiálu, takzvané fajánsovo-majolikové keramiky, která jí zajišťuje optimální zahřívání tabáku a maximální výdrž, aniž by tabák připalovala. Šest dírek zajišťuje lehký tah a hluboký tvar v kombinaci se silnými stěnami napomáhá rovnoměrné distribuci tepla. Její velkou výhodou je velká... Celý popis

Koupit za 369 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Korunka profesionálů Uprage Form

Za jejich elegantním tvarem a skvělými vlastnostmi stojí umělec a uznávaný specialista v oboru keramiky Alexander Vavilov.

Korunka Upgrade Form Standard je vyrobena z unikátního materiálu, takzvané fajánsovo-majolikové keramiky, která jí zajišťuje optimální zahřívání tabáku a maximální výdrž, aniž by tabák připalovala. Šest dírek zajišťuje lehký tah a hluboký tvar v kombinaci se silnými stěnami napomáhá rovnoměrné distribuci tepla. Její velkou výhodou je velká životnost a schopnost vydržet změny teplot.

Alobal, nebo HMS?

Zaoblené tvary korunky Upgrade jsou speciálně navrženy tak, aby usnadnily používání korunky s alobalem, ale díky svým rozměrům a neklouzavému povrchu se skvěle hodí i pro použití s HMS Kaloud Lotus I+, marvin heat control, marvin zenit, Shishabucks, hookamonk Nova, Oduman Ignis, Badcha.

Korunka Upgrade Form Standart pojme 12-20 g tabáku.

 

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Upgrade Form
Barva bílé
Značka Upgrade Form