Dejte přednost kvalitě a vyšší odolnosti Vysoce odolné silnostěnné PVC potrubí (antistatic) pro centrální vysávání je svými vynikajícími fyzikálními vlastnostmi určené pro přímou instalaci do cihlových zdí a betonových podlah. Výhody silnostěnného PVC potrubí antistatic (50,8mm/1,5m): Nulová deformace při zátěži v betonové podlaze - širší a odolnější stěna potrubí Určeno pro evropské typy staveb - beton, cihla, dřevo Antistatická úprava sacího potrubí pro centrální vysávání představuje podstatně... Celý popis

Koupit za 95 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dejte přednost kvalitě a vyšší odolnosti

Vysoce odolné silnostěnnéPVC potrubí(antistatic)pro centrální vysávání je svými vynikajícími fyzikálními vlastnostmi určené propřímouinstalacidocihlových zdí a betonových podlah.

Výhody silnostěnného PVC potrubí antistatic (50,8mm/1,5m):

Nulová deformacepři zátěži vbetonové podlaze- širší a odolnější stěna potrubí
Určenoproevropskétypy staveb -beton, cihla, dřevo
Antistatická úpravasacího potrubí pro centrální vysávání představujepodstatněrychlejší a bezpečnější "dopravu"nečistot od zásuvky až do sběrné nádoby centrálního vysavače (bez ztráty sacího výkonu)
Výhodou potrubípro centrální vysávání antistatic odélce 1,5 mjemenší počet spojů,což znamenánižší náklady a časovou úsporupři samotnéinstalaci centrálního vysávání

Kvalitnía odolnéPVC potrubí jezákladním instalačním prvkemrozvodů centrálního vysávání zajišťující bezpečnou dopravu nečistot od zásuvky až do sběrné nádoby centrálního vysavače.
Nabízímeunikátní silnostěnné PVCpotrubí 2" santistatickou úpravou, která zajišťujedlouhodobou stabilitu sacího výkonuabezproblémový provozpotrubního systému centrálního vysávání.

Důmyslné zamezení ztrát sacího výkonu

Díky speciálníantistatické úpravěPVC hmoty je naše potrubí antistatic pro centrální vysávání podstatně méně náchylné k ulpívání nečistot na vnitřních stěnách potrubí. Výsledkem jevýrazně rychlejší proudění vzduchu bez zbytečných třecích ztrát.

Podstatně vyšší odolnost a tuhost potrubí antistatic

Při nevhodnězvoleném typu potrubí pro centrální vysávání může dojít již při běžné zátěži betonovou podlahou kvýraznému zploštěnísacího potrubí, a tím zároveň i kesníženísamotnéhosacího výkonupři centrálním vysávání.
Díky podstatněsilnější stěněa použitému materiálu jenaše potrubí antistaticpřímo předurčenopro veškeré typy betonových podlah(včetně podlah s integrovaným vytápěním).
Tím je zajištěnatrvalá schopnost 100% přenosu sacího výkonu bez jakýchkoliv ztrátv podobě deformací sacího potrubí.
Zobrazit více

Podobné produkty