V-checker V302

89 %
(19 hodnocení)

Profesionální autodiagnostika pro koncern VAG značky – SIXTOL V302 V-checker Ruční scanner profi V302 V-checker je plně profesionální diagnostický OBD2 skener určený k diagnostice vozů VW koncernu. Rozhraní v českém jazyce spolu s nepřemrštěnou cenou z něj dělají velmi kompaktního pomocníka k Vašemu vozu. Tento výrobek podporuje všech 78 jednotek vozu, tudíž se jedná o kompletní diagnostiku. Seznam jednotek a jejich označení najdete níže.   Samotný přístroj má velký display s tlumeným podsvícením,... Celý popis

Koupit za 2 879 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Profesionální autodiagnostika pro koncern VAG značky – SIXTOL V302 V-checker
Ruční scanner profi V302 V-checker je plně profesionální diagnostický OBD2 skener určený k diagnostice vozů VW koncernu. Rozhraní v českém jazyce spolu s nepřemrštěnou cenou z něj dělají velmi kompaktního pomocníka k Vašemu vozu. Tento výrobek podporuje všech 78 jednotek vozu, tudíž se jedná o kompletní diagnostiku. Seznam jednotek a jejich označení najdete níže.
 
Samotný přístroj má velký display s tlumeným podsvícením, takže se v něm orientuje skutečně každý uživatel. Přehledné menu, jednoduché zapojení do vozu nebo dlouhá výdrž baterie, to vše z něj dělá bezkonkurenční diagnostiku. V paměti přístroje je nahráno více než 1000 chybových kódů + jejich popisů v ČJ a dalších více než 5000 v AJ.
 
Cílová skupina, pro kterou byl scanner je velmi různorodá. Nejvíce jej však doporučujeme majitelům STK, prodejcům ojetých vozů, domácím kutilům popř. lidem vyrážejícím na zahraniční cesty, kteří chtějí mít jistotu, že vždy dojedou tam, kam mají namířeno.
 
Propojení s vozidlem je pomocí 16pinové zásuvky, kterou naleznete v blízkosti řidiče (nejčastěji pod palubní deskou). Tím, že se přístroj připojuje přímo do automobilu odpadá nepříjemná povinnost mít u sebe počítač s dalšími programy, jako je to u jiných diagnostik.
 
Rozměry:- výška: 17,5 cm- šířka: 8,5 cm- tloušťka: 3 cm
 
Displej:- výška: 3,5 cm- šířka: 6,3 cm
 
Diagnostické funkce scanneru (nejpoužívanější):- Zobrazení informací o vozidle + diagnostikované jednotce- čtení a mazání chybových kódů z paměti závad- test akčních členů- základní nastavení- reset servisních intervalů- servisní postupy- nastavení kódu opravny
 
Podporované vozy:Každý vůz koncernu VW – tedy Škoda, Audi, Volkswagen, Seat. Jediná podmínka je, že automobil musí podporovat počítačovou diagnostiku, která byla zavedena na pevno zhruba v roce 1992. Každý vůz s novějším rokem výroby až do roku 2010 je tedy s přístrojem kompatibilní. Podpora nejnovější přenosové sběrnice CAN je samozřejmostí.
 
Ke starším vozům je potřeba požití redukce „2×2“ k propojení diagnostiky s vozidlem. U posledních modelů Škoda Favorit a prvních modelů Škoda Felicia je nutné též použít speciální redukci.
 
Seznam podporovaných řídících jednotek (nejpoužívanější):01. Motor02. Automatická převodovka03. ABS, brzdy08. Klimatizace/topení12. Spojka13. Řízení odstupu14. Elektrické tlumiče15. Airbagy16. Volant17. Palubní deska18. Přídavné topení22. Pohon všech kol23. Posilovač brzd24. Regulace prokluzu25. Imobilizér32. Uzávěrka diferenciálu34. Řízení výšky podvozku35. Centrální zamykání41. Dieselové čerpadlo43. Brzdový asistent44. Posilovač řízení46. Komfortní jednotka47. Soundsystem53. Parkovací brzda55. Xenony reg. sklonu56. Rádio64. Stabilizátory65. Hlídání tlaku pneumatik68. Stěrače76. Parkovací asistent
 
Obsah balení:- Ruční scanner profi V302 CZ- Propojovací kabel do vozidla- Přenosná taštička z odolného materiálu Profi autodiagnostika pro koncern VAG značky SIXTOL V302 V-checker
Ruční scanner profi V302 V-checker je plně profesionální diagnostický přístroj určený k diagnostice vozů VW koncernu. Rozhraní v českém jazyce spolu s nepřemrštěnou cenou z něj dělají velmi kompaktního pomocníka k Vašemu vozu. Tento výrobek podporuje všech 78 jednotek vozu, tudíž se jedná o kompletní diagnostiku. Seznam jednotek a jejich označení najdete níže.
Samotný přístroj má velký display s tlumeným podsvícením, takže se v něm orientuje skutečně každý uživatel. Přehledné menu, jednoduché zapojení do vozu nebo dlouhá výdrž baterie, to vše z něj dělá bezkonkurenční diagnostiku. V paměti přístroje je nahráno více než 1000 chybových kódů + jejich popisů v ČJ a dalších více než 5000 v AJ.
Cílová skupina, pro kterou byl scanner je velmi různorodá. Nejvíce jej však doporučujeme majitelům STK, prodejcům ojetých vozů, domácím kutilům popř. lidem vyrážejícím na zahraniční cesty, kteří chtějí mít jistotu, že vždy dojedou tam, kam mají namířeno.
Propojení s vozidlem je pomocí 16pinové zásuvky, kterou naleznete v blízkosti řidiče (nejčastěji pod palubní deskou). Tím, že se přístroj připojuje přímo do automobilu odpadá nepříjemná povinnost mít u sebe počítač s dalšími programy, jako je to u jiných diagnostik.
Rozměry:

Výška: 17,5 cm
Šířka: 8,5 cm
Tloušťka: 3 cm
 
Display:

Výška: 3,5 cm
Šířka: 6,3 cm
 
Diagnostické funkce scanneru (nejpoužívanější):

Zobrazení informací o vozidle + diagnostikované jednotce
čtení a mazání chybových kódů z paměti závad
test akčních členů
základní nastavení
reset servisních intervalů
servisní postupy
nastavení kódu opravny
 
Podporované vozy:
Každý vůz koncernu VW – tedy Škoda, Audi, Volkswagen, Seat. Jediná podmínka je, že automobil musí podporovat počítačovou diagnostiku, která byla zavedena na pevno zhruba v roce 1992. Každý vůz s novějším rokem výroby až do roku 2010 je tedy s přístrojem kompatibilní. Podpora nejnovější přenosové sběrnice CAN je samozřejmostí.
Ke starším vozům je potřeba požití redukce „2x2“ k propojení diagnostiky s vozidlem. U posledních modelů Škoda Favorit a prvních modelů Škoda Felicia je nutné též použít speciální redukci.
 
Seznam podporovaných řídících jednotek (nejpoužívanější):

01. Motor

32. Uzávěrka diferenciálu

02. Automatická převodovka

34. Řízení výšky podvozku

03. ABS, brzdy

35. Centrální zamykání

08. Klimatizace/topení

41. Dieselové čerpadlo

12. Spojka

43. Brzdový asistent

13. Řízení odstupu

44. Posilovač řízení

14. Elektrické tlumiče

46. Komfortní jednotka

15. Airbagy

47. Soundsystem

16. Volant

53. Parkovací brzda

17. Palubní deska

55. Xenony reg. sklonu

18. Přídavné topení

56. Rádio

22. Pohon všech kol

64. Stabilizátory

23. Posilovač brzd

65. Hlídání tlaku pneumatik

24. Regulace prokluzu

68. Stěrače

25. Imobilizér

76. Parkovací asistent
 
Obsah balení:

Ruční scanner profi V302 CZ
Propojovací kabel do vozidla
Návod v českém jazyce
Přenosná taštička z odolného materiálu
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sixtol

Podobné produkty