Vagus Spok bílé

98 %
(4 hodnocení)

Jooo, zima umí bejt pěkná sviňa! Rozhodli jsme se proti ní vyrazit do boje - ruku v ruce s místníma profíkama z Mad Maxu – a vyvinuli jsme naše první rukavice Vagus SPOK. Jsou vyrobeny z Anilinové kůže s chemickou úpravou zajišťující vodě-odpudivost a zvýšenou odolnost proti nasáknutí vody. Zevnitř najdete tepelnou izolaci 3M™ Thinsulate™. Komfortně tvarovaný neoprenový pás s elastickým uzávěrem kolem zápěstí zaručí, že ti dovnitř ani ven nic neuteče. Polstrování na hřbetu ruky (EVA foam) ti ochrání... Celý popis

Koupit za 1 046 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Jooo, zima umí bejt pěkná sviňa! Rozhodli jsme se proti ní vyrazit do boje - ruku v ruce s místníma profíkama z Mad Maxu – a vyvinuli jsme naše první rukavice Vagus SPOK.

Jsou vyrobeny z Anilinové kůže s chemickou úpravou zajišťující vodě-odpudivost a zvýšenou odolnost proti nasáknutí vody. Zevnitř najdete tepelnou izolaci 3M™ Thinsulate™. Komfortně tvarovaný neoprenový pás s elastickým uzávěrem kolem zápěstí zaručí, že ti dovnitř ani ven nic neuteče. Polstrování na hřbetu ruky (EVA foam) ti ochrání klouby při pádu a elastické řasení v oblasti prstů zaručí pohodlnější „deformaci“ kůže a zabrání jejímu shrnování při ohýbání prstů. A v neposlední řadě mají oblasti dlaní vyztužený většími kusy kůže, který zabrání nadměrnýmu opotřebení, což prodlouží životnost rukavic.

- Vyrobeny z nejkvalitnější Anilinové kůže

- Vodě-odpudivé a se zvýšenou odolností proti nasáknutí vody

- Komfortně tvarovaný neoprenový pás s elastickým uzávěrem kolem zápěstí

- Vnitřní izolace 3M™ Thinsulate™

- Polstrovaný hřbet ruky (EVA foam)

- Elastické řasení kůže v oblasti prstů pro snazší pohyb

- Nejvíce namáhaná místa extra vyztužená většími kusy kůže

- 3 barevné kombinace / 6 variant velikostí

POZOR! Rozhodně doporučujeme sušit bez dodatečných zdrojů tepla! Takže hezky kolíčkem na šňůru a počkat. Kůže nebude tvrdnout ani praskat a rukavice vám vydrží déle.

Live long and Vagus!

ANILINOVÁ KŮŽE

Kůže s žádnou (nebo úplně minimální) povrchovou úpravou. Jedná se o nejkvalitnější kůži, zpracovanou za použití rostlinných olejů, se zachováním přirozené struktury s různoměrným zabarvením. Kůže je velice silná, pružná, hebká a prodyšná – avšak náchylnější k nečistotám. Časem získá originální patinu.

Thinsulate™

Značka syntetických vláken od předního světového výrobce 3M™, používaných jako izolace. Jedná se o spojení slov THIN a INSULATE (tedy TENKÝ a IZOLACE), což vlastně představuje základní vlastnosti tohoto materiálu. Izolace Thinsulate™ se používá přes 25 let. Ve srovnání s jinými izolačními vrstvami má stejné vlastnosti, jen je mnohem tenčí a to je z hlediska rukavice nejdůležitější – lepší komfort užívání, cit v ruce a úchop holí. Poskytuje téměř 2x větší tepelný odpor než pěna, plsť nebo běžné vlákno a zároveň je jednou z nejlehčích syntetických izolací na trhu.

 

Velikost (cm):

6
A-17,1
B-15

7
A-18,1
B-16

8
A-19,1
B-17,1

9
A-20,1
B-18,1

10
A-21,1
B-19,1

11
A-22,2
B-20,1

12
A-23,1
B-21,1
Zobrazit více

Parametry

Značka Vagus
Barva bílá