Vasagle Arvida zlatý

0 %
(0 hodnocení)

Oživte svůj domov moderním konzolovým stolem, který spojuje elegantní kov v zlaté barvě a 2 police z temperovaného skla do jednoho minimalistického, avšak funkčního kusu. S co byste chtěli na této pódiu vystavit? Suvenýry z vašich cest? Květiny v květináčích? Stačí je na něj postavit. S temperovaným sklem a robustním ocelovým rámem bude každá police s nosností 20 kg pevně držet vaše oblíbené věci. Není třeba si brát volno z práce, abyste sestavili tento pevný konzolový stůl (i když byste to možná... Celý popis

Koupit za 2 890 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Oživte svůj domov moderním konzolovým stolem, který spojuje elegantní kov v zlaté barvě a 2 police z temperovaného skla do jednoho minimalistického, avšak funkčního kusu. S co byste chtěli na této pódiu vystavit? Suvenýry z vašich cest? Květiny v květináčích? Stačí je na něj postavit. S temperovaným sklem a robustním ocelovým rámem bude každá police s nosností 20 kg pevně držet vaše oblíbené věci.

Není třeba si brát volno z práce, abyste sestavili tento pevný konzolový stůl (i když byste to možná chtěli!). S jednoduchými instrukcemi a označenými díly jej můžete mít postavený během chvilky.

Už se nemusíte bát, že vaše cennosti budou na klimbajícím stole, kde mohou kdykoli spadnout. S tímto konzolovým stolem si nemusíte dělat starosti, protože má nastavitelné nohy, které zajišťují stabilní podporu.

Umístěte si ho tam, kde chcete - buď v obývacím pokoji jako pohovkový stůl, u dveří jako vstupní stůl, nebo v chodbě jako konzolový stůl. Je to na vás!

Klíčové vlastnosti:

- Elegantní design spojující zlatý kov a temperované sklo

- 2 police s nosností 20 kg každá

- Snadná a rychlá montáž

- Nastavitelné nohy pro stabilní podporu

- Univerzální použití v obývacím pokoji, chodbě nebo vstupu
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Vasagle
Šířka 100 cm
Výška 80 cm
Hloubka 35 cm