Vasagle box na hodinky

0 %
(0 hodnocení)

Box na hodinky PRO SBĚRATELE HODINEK: Tato elegantní černá krabička na hodinky se stříbrnou kovovou sponou a šedou sametovou podšívkou je ideálním dárkem pro ty, kteří se neobejdou bez hodinek, nebo pro vaše blízké při zvláštní příležitosti. ZDŮRAZŇUJTE KRÁSU HODINEK: S čirým skleněným víčkem, béžová podšívka pěkně kontrastující s černou syntetickou kůží. S čirým skleněným víčkem, béžová podšívka pěkně kontrastující s černou syntetickou kůží; kovová spona, která jasně září, úložný box pro vaši... Celý popis

Koupit za 869 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Box na hodinky

PRO SBĚRATELE HODINEK: Tato elegantní černá krabička na hodinky se stříbrnou kovovou sponou a šedou sametovou podšívkou je ideálním dárkem pro ty, kteří se neobejdou bez hodinek, nebo pro vaše blízké při zvláštní příležitosti.
ZDŮRAZŇUJTE KRÁSU HODINEK: S čirým skleněným víčkem, béžová podšívka pěkně kontrastující s černou syntetickou kůží. S čirým skleněným víčkem, béžová podšívka pěkně kontrastující s černou syntetickou kůží; kovová spona, která jasně září, úložný box pro vaši sbírku hodinek.
RÁMOVANÝ SKLENĚNÝ TOP: Předveďte svou krásnou sbírku a nechte své přátele omdlévat závistí, protože se stane středobodem konverzace; také je mnohem snazší najít vhodné hodinky pro váš outfit během ranní rutiny.
NEJLEPŠÍ OCHRANA: Tato prémiová krabička na hodinky se sametovou podšívkou, ušitá na míru pro 12 hodinek, poskytuje perfektní usazení pro vaše milované hodinky, udržuje je správně uložené a chrání je před prachem, škrábanci a poškozením zvenčí.
CO ZÍSKÁTE: 12slotová krabička na hodinky se skleněným víkem, odnímatelným polštářem, sametovou podšívkou a kovovou sponou, aby byly vaše hodinky dobře organizované a krásně vystavené.

Vaše kolekce prémiových hodinek si zaslouží kvalitní pouzdro na hodinky, pouzdro na hodinky poskytuje chytrou volbu pro každého majitele hodinek.Tvarovaný polštářek na hodinky: Na rozdíl od toho, co jste kdy zkoušeli, jsou dodávané tvarované polštářky překvapivě přiléhavé, aniž by se mačkaly, a perfektně udržují vaše kolekce hodinek ve správném tvaru, když jsou uloženy.

Nápad na velkorysý dárek: Tento sofistikovaný organizér hodinek je promyšleným dárkem ke Dni otců, výročí svatby a promoci.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Songmics
Rozměr 302 x 202 x 80 mm
Barva černé
Určení pro ženy