Lehounký, slušivý, culík na malém skřipci, který Vám dodá upravený vzhled za pár sekund! Vhodný pro každodenní nošení i k různým příležitostem. Opravdu skvělý vlasový doplněk pro každou ženu či dívku. Vše zvládnete pohodlně sama doma! Barva: Na výběr z mnoha barev a melírů viz VZORNÍK BAREV (klikněte na záložku "Vzorník barev" vlevo v popisu produktu)  Materiál: Luxusní matné syntetické vlasy, které je možné stylovat až do 180 °C. K nerozeznání od lidských vlasů na pohled ani na dotek. Váha příčesku: 60g... Celý popis

Koupit za 599 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Lehounký, slušivý, culík na malém skřipci, který Vám dodá upravený vzhled za pár sekund! Vhodný pro každodenní nošení i k různým příležitostem. Opravdu skvělý vlasový doplněk pro každou ženu či dívku. Vše zvládnete pohodlně sama doma!
Barva: Na výběr z mnoha barev a melírů viz VZORNÍK BAREV (klikněte na záložku "Vzorník barev" vlevo v popisu produktu) 
Materiál: Luxusní matné syntetické vlasy, které je možné stylovat až do 180 °C. K nerozeznání od lidských vlasů na pohled ani na dotek.
Váha příčesku: 60g
Rozměry:Délka culíku: 17 cmŠířka culíku: 15 cmRozměry skřipce: 8x2cm
Příčesek na skřipci, který stačí jen nasadit! Nasazení je extrémně jednoduché, skřipec nasadíte na Váš krátký culík či stočené vlasy. Díky několika odstínům šedé v nabídce a nízké váze je příčesek velmi vhodný i pro starší ročníky! Příčesek krásně vypadá, skvěle drží, je velmi přirozený a díky kvalitě použitého materiálu a zpracování je nemožné rozpoznat, že to nejsou Vaše vlasy!
Zobrazit více