Venum Elite

97 %
(1 hodnocení)

Být součástí elity není samozřejmostí. To by mělo být až důsledkem tvrdé práce, zásluh a osobnosti! Použijte "Elite" chrániče a snaž se připojit k elitě za vědomí, že nosíš to nejlepší za nejlepší cenu! Ručně vyráběné v Thajsku, se semi-koženou konstrukcí Skintex, kombinují tyto chrániče vysokou kvalitu, skvělou trvanlivost a přijatelnou cenu. Jejich pro-anatomická výztuž na klíčových oblastech poskytuje skvělou ochranu a optimální nárazový povrch. Dva velké pásky na suchý zip a elastické pásky... Celý popis

Koupit za 1 660 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Být součástí elity není samozřejmostí. To by mělo být až důsledkem tvrdé práce, zásluh a osobnosti! Použijte "Elite" chrániče a snaž se připojit k elitě za vědomí, že nosíš to nejlepší za nejlepší cenu!

Ručně vyráběné v Thajsku, se semi-koženou konstrukcí Skintex, kombinují tyto chrániče vysokou kvalitu, skvělou trvanlivost a přijatelnou cenu. Jejich pro-anatomická výztuž na klíčových oblastech poskytuje skvělou ochranu a optimální nárazový povrch. Dva velké pásky na suchý zip a elastické pásky umístěné pod patou zajišťují bezpečné uchycení.
TECHNICKÉ VLASTNOSTI

- Semi-kožená konstrukce skintex Premium.
- Pěna s vysokou hustotou pro skvělé tlumení nárazů.
- Anatomický design zajišťující neomezenou pohyblivost a rychlost.
- Velké pásky se suchým zipem pro protiskluzovou úpravu.
- Reliéfní štítek a úhledná grafika.
- Ručně vyráběné v Thajsku.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Venum